Võttes omale lemmiklooma, vastutad sina tema söögilaua eest. Nagu sa valid endale toidupoes parimat toitu, võiksid mõelda ka oma lemmiku peale. Mida tema loomatoit sisaldab? Kas ta saab toidust kätte kõik eluks vajalikud ained?  

Poes müüdav loomatoit võib sisaldada koostisosi ja aineid, mis tegelikult ei olegi sinu lemmikule vajalikud ning toitained ei pruugi olla tasakaalus. Mitte tasakaalustatud toitumine võib tuua hiljem suuri tagajärgi. Selleks soovitame juba varakult alustada oma lemmiku tervise eest hoolitsemisega. 

Josera pakub kvaliteetset ning tasakaalustatud toitu kassidele ja koertele. 

Josera on Saksamaal loomasöödaga tegelev ettevõte. Ettevõte omab juba 75-aastast kogemust loomatoidu tootmisega. Lisaks kassi- ning koeratoidule võib leida valikust ka hobusesööta. Joseras töötab igapäevaselt meeskond teadlasi selle kallal, et pakkuda koertele ja kassidele kõige paremat ja kvaliteetsemat toitu, mis vastaks loomade vajadustele ning maitseeelistustele.  

Paku oma loomale parimat toitu

Toit ei pea ainult loomale maitsema, vaid see peab koosnema ainult parimatest koostisosadest ning olema omastatav lemmikule. Loomatoit tehakse väga kvaliteetsest ja kontrollitud toorainest. Josera tehases kontrollitakse toorainet juba kohe peale tehasesse jõudmist, et see oleks kvaliteetne ja vastaks ettevõtte standarditele, lisaks kontrollitakse toitu ka enne tehasest väljumist, et sellel ei oleks puudusi. Lisaks ei kasutada Josera loomatoidus kunstlike värvaineid, maitseained ega säilitusaineid.  Nagu ka meie tahame süüa kõige paremat toitu, peame sama pakkuma ka oma karvastele sõpradele. 

Milline toit valida oma koerale?

Josera tootevalik on väga lai.  Toitu leidub nii aktiivsetele koertele kui ka väheaktiivsetele, väikestele ja suurtele, gluteenivabasid toite, omale sobiva toidu leiab ka kõige valivam lemmik. 

MINI sarja tooted sobivad kuni 10kg koertele ning nende kutsikatele. Toit ennetab hambakivi teket ning krõbinad on väiksemad, et neil oleks mugavam süüa. 

DAILY tooted sobivad igapäevaseks toiduks igat sorti koertele. Toit on mõõduka energiasisaldusega ning on kergesti seeditav. Toit toetab lihaste ja luustiku arengut. 

SPECIAL tootesari on välja töötatud konkreetsete vajadustega koertele. Valikust leiab tundliku seedimisega koertele SensiAdult ja SensiPlus toidu, mis on hea seedimisele ning samuti on hea see nahale ja karvkattele. 

Kui su lemmikul on mure ülekaaluga või on ta väheliikuvam koer siis vali Light & Vital toit, see on madalama kalorsusega, kuid suurem kiudainesisaldus annab talle siiski täiskõhutunde.

High energy toit on mõeldud aktiivsetele spordi-, kasvatus või töötavatele koertele. Selles toidus on rohkem liha, mis annab neile energiat. Samuti toetab toit aktiivset ainevahetust. 

NATURE sari on mõeldud loodusesõpradest koertele. Sarjast leitavatest toitudest on enamus teraviljavabad ja gluteenivabad ning sisaldavad palju liha. Lisatud on erinevaid maitsetaimi ja puuvilju

Josera koeratoit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Millist toitu anda kutsikale?

Oma kasvueas vajab koer palju toitaineid, et tema lihased ja luustik saaks areneda eriti tugevaks.

Family plus sobib nii tiinetele emastele koertele, kui ka 8 kuu vanustele kutsikatele. 

Väikesetõulistele koertele võib hakata andma juba 3.nädalast MiniJunior toitu. Seda toitu ei pea koera täiskasvanuks saades välja vahetama mõne teise toidu vastu, sest sobib hästi ka täiskasvanud koertele. 

Suurematele koertele võib anda alates 8.nädalast Kids toitu. Toidul on madal energiasisaldus, kuid proteiini ja rasvasisaldus on täpselt kaalutletud ning see toetab mõõdukat kasvukiirust, tugevate luude ja tervete liigeste arengut. 

Sensijunior toit aitab reguleerida seedimist juba 3.nädala vanustel kutsikatel. Toit vähendab väljaheidete hulka ning väärtuslikud rasvhapped toetavad aju arengut ja treenitavust. 

Kassid – kui kõige suuremad gurmaanid

Josera on loonud kassitoidu nii seiklejatele kui diivanil logelejatele, kuid ennekõike gurmaanidele. Josera toidud on head sinu kassi nahale ja karvale, need on karvapallivastased ning aitavad ennetada hambakivi teket. 

Tootevaliku seast leiab omale sobiva söögi tundliku seedimisega kassid, toidutalumatusega kassid, pikakarvalised kassid, valikut on palju, et leida sobiv toit just sinu karvapallile. 

Kui sul on kodus pikakarvaline kass siis paku talle Catelux kuivtoitu, see toit on tugevalt karvapallivastane, lõhes sisalduvad rasvhapped tagavad tervisliku ja läikiva karva. 

Pirtsakatele ja tundliku seedimisega kassidele soovitame SensiCat toitu, mis koosneb kergesti seeditavatest toorainetest. Lisaks aitab toit hoida uurini Ph taset 6.0-6.5 vahel, mis aitab vältida kusekivide teket. 

Kui sinu kassile meeldib päevast-päeva magada ja kaldub ülekaalule siis Leger toit on mõeldudki just väheaktiivsetele kassidele. Spetsiaalselt välja töötatud retseptis olevad kiudained suurendavad kassi täiskõhutunnet ja kõrge valgusisaldus stimuleerib seedimist.

Oma kõige suuremale gurmaanile paku Culinesse toitu, mille koostises on lõhe ja lõheõli. See tõeline maius on mõõduka rasvasisaldusega ning kergesti seeditav. Lõheõli paneb sinu nurrumasina karva tõeliselt läikima. 

Josera loomatoit

 

 

 

 

 

 

 

 

Proovi järele

Kui leidsid siit juba oma lemmikule, midagi sobivat siis mine meie e-poodi ja telli oma sõbrale kvaliteetne ja maitsev loomatoit.

Kui sa pole veel kindel, millist toitu valida või kas sinu lemmikule meeldib üldse, siis meie kaupluses Pärnus Suur-Jõe 67 on saadaval kassi- kui ka koeratoidu proovipakke. 

Tule ja küsi omale proovipakk kui sa pole kindel, kas need võiks ka sinu loomale maitseda. 

Sinu lemmik veel tänab sind selle kvaliteetse söögi eest.