OSTUINFO

Veebipoe www.alve.ee omanik on Alve OÜ (registrikood 10206642 ) asukohaga Suur-Jõe tn 67 Pärnu, 80010 . Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
Soovi korral võib registreeruda kasutajaks.
Ekraanile kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda arve alusel pangakontole.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
Arve tasumiseks on aega kuni 5 tööpäeva.
Kui 5 tööpäeva jooksul ei ole arve eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

Kohaletoimetamine

Saadame kauba sobivasse Omniva pakiautomaati või kulleriga otse kliendi poolt esitatud tarneaadressile.
Kaup pannakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

Kuller

Kuller teenuse osutajaks on Omniva. Hinnad on kehtestatud vastavalt Omniva ärikliendi hinnakirjale. Selleks, et saaksime Teile paki kulleriga kohale toimetada, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Kui pakki üle anda ei õnnestu, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte. Raskemate (üle 1000 kg) ja suuremahulisemate (rohkem kui üks euroalus) kaupade puhul küsige transpordi hinda info@alve.ee. Pakki hoitakse postiasutuses 14 päeva.

Pakiautomaat

Pakiautomaadi teenusena pakume Omniva pakiautomaadi teenust. Ostu sooritamise lõpus kuvatakse pakiautomaadi teenust, kus on võimalik valida endale lähim pakiautomaat. Teenuse hinnad vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale. Toodete juures on pakiautomaadi võimalus eraldi ära märgitud. Pakiautomaati mahub pakend maksimaalsete mõõtmetega: 39x38x64cm.

Tasuta Alve transport

Sageli pakume ka sooduskampaaniana tasuta transporti, näiteks küttematerjalide (puitbrikett, puidugraanul) aluse kaupa ostu puhul. Tasuta transport kehtib Pärnu linnas ja selle lähiümbruses. Selleks palume ühendust võtta meie klienditeenindusega: +3724478477 või info@alve.ee

Taganemisõigus ja pretensiooniõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Asja puuduse ilmnemisel peab tarbija pretensiooni esitama hiljemalt kahe kuu jooksul pärast tellimuse kättesaamist, eeldusel, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus ning saata see e-posti aadressile info@alve.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba ja selle kättetoimetamise kulude täielikuks tagastamiseks ostjale, tuleb kaup tagastada kasutamisjälgedeta originaalpakendis.
Veendumaks kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja uurima kaupa üksnes nii, nagu seda tehakse poes. Teistel juhtudel peab tarbija hüvitama toote väärtuse vähenemise.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule.
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul.
Tagastatud kauba ja kättetoimetamise kulud tagastatakse ostja pangakontole koheselt (kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul) taganemisteate jõudmisest ettevõtteni.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.