Veebipoe www.alve.ee omanik on Ferex OÜ (registrikood 16185562 ) asukohaga Suur-Jõe tn 67 Pärnu, 80010 . Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
Soovi korral võib registreeruda kasutajaks.

Meie e-poes on maksta võimalik läbi pangalingi või kaardiga. Samuti on on võimalik kaupade eest tasuda järelmaksuga. Koostööpartnerina kasutame makseteks LHV panka (EveryPay) ja Montoniot.

Maksmine pangakaardiga

Untitled 1 1 2

Maksekaardiga tasumine on mugav ning turvaline kauba eest tasumise viis.

Sooduskupongid ja vautšerid

Meie e-poes on võimalik kasutada ka sooduskuponge ja/või vautšereid. Kui sinul on meie e-poe poolt väljastatud sooduskood või vautšer, saad selle realiseerida meie e-poe kassas, sisestades vastavasse lahtrisse sooduskupongi või vautšeri koodi. Vastav soodushind või allahindlus arvutatakse meie e-poe kassas automaatselt.

Sooduskupongide ja vautšerite koode jagame nii personaalselt, kui ka avalikult meie kodulehel alve.ee või meie Facebook lehel sooduskampaaniate korras. Sooduskupongide ja vautšerite juures on alati ära märgitud selle kehtivusaeg ja toodete ulatus, millistele kaupadele või kategooriatele see laieneb. Sooduskuponge saab kasutada vaid oste sooritades allahindluse saamiseks ning neid ei vahetata ilma ostu sooritamata raha vastu.

Kohaletoimetamine

Tarne perioodi pikkus on laovalikus kaupadele tavapäraselt 2-4 tööpäeva. Erandjuhtudel võib tarne periood olla kuni 14 tööpäeva. Sellisel juhul teavitame teid võimalusel ette.

Kauplusest kättesaamine

Ostu sooritamisel saad valida kauba kättesaamiseks Alve kaupluse Pärnus, Suur-jõe 67. Kaup kompleekteeritakse 1 tööpäeva jooksul. Anname teile telefoni või meili teel teada, kui kaup on komplekteeritus ja järgitulemiseks valmis.

Kuller

Kuller teenuse osutajaks on DPD või OSC kuller. Kulleri valik toimub vastavalt paki suurusest. Selleks, et saaksime Teile paki kulleriga kohale toimetada, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Raskemate (üle 1000 kg) ja suuremahulisemate (rohkem kui üks euroalus) kaupade puhul küsige transpordi hinda [email protected].

Pakiautomaat

Pakiautomaadi teenusena pakume Omniva DPD ja Smartpost Itella pakiautomaadi teenuseid. Ostu sooritamise lõpus kuvatakse pakiautomaadi valik, kus on võimalik valida endale sobivaim pakkuja ja pakiautomaat. Teenuse hinnad on vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale.

omniva logo

2560px DPD logo 2015.svg

itella logo

Ilutulestike ja pürotehnika transport

Ilutulestike ja pürotehnika müük on reguleeritud vanusepiiranguga ning kitsendatud transporditingimustega. Nende piirangute tõttu on ilutulestiku võimalik tellida kulleriga või tulla kauplusesse tellimusele järgi.

Ilutulestiku tellimisel kinnitad, et oled vähemalt 18-aastane ning kauba kättesaamisel pead esitama isikut tõendavat dokumenti.

Taganemisõigus ja pretensiooniõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Asja puuduse ilmnemisel peab tarbija pretensiooni esitama hiljemalt kahe kuu jooksul pärast tellimuse kättesaamist, eeldusel, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus ning saata see e-posti aadressile [email protected] hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba ja selle kättetoimetamise kulude täielikuks tagastamiseks ostjale, tuleb kaup tagastada kasutamisjälgedeta originaalpakendis.
Veendumaks kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja uurima kaupa üksnes nii, nagu seda tehakse poes. Teistel juhtudel peab tarbija hüvitama toote väärtuse vähenemise.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule.
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul.
Tagastatud kauba ja kättetoimetamise kulud tagastatakse ostja pangakontole koheselt (kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul) taganemisteate jõudmisest ettevõtteni.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.