Josera Family Plus Koeratoit 15kg

60.00

Josera Family Plus on spetsiaalne täistoit tiinetele -, imetavatele koertele ja kutsikatele 

Maitsev täistoit tulevastele emadele ja kutsikatele. See retsept tagab kõik spetsiaalsed nõudmised tiinuse ja imetamise ajal. Samal ajal annab emaüsas olevale või piima imevale kutsikale kõik vajalikud toitained. Hiljem võib toidupalasid pehmendada JOSERA kutsikate piimaasendajas või vees, see aitab kutsikatel minna piimalt üle tahkele toidule. 

  • Sisaldab piisavalt energiat ja valku tiinetele ja imetavatele koertele  
  • Tauriin ja antioksüdandid toetavad viljakust ja paljunemisorganite tööd 
  • Lõhest saadavad rasvhapped toetavad kutsikate aju arengut. 
  • Leotatav graanul kutsikate harjutamiseks tahkele toidule  
  • Gluteenivaba retsept  
Tootekood: 16285 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Josera FamilyPlus
Pakend: 15 kg 

Kasvatamine
Tänu L-karnitiinile ja kõrgele energiasisaldusele on see täistoit eriti sobiv just emastele koertele tiinuse ja imetamise ajal. Väärtuslikud toitained toetavad kutsika arengut üsas või läbi emapiima. 
Optimaalne areg
Lõhes sisalduvad väärtuslikud rasvhapped toetavad aju arengut. L-karnitiin ja kõrgekvaliteedilised valgud stimuleerivad tugevate lihaste arengut. Tauriin ja L-karnitiin on olulised südamele.  
Leotatavad graanulid
Graanulid on eriti väikesed ja neid saab ka leotada, et teha üleminek tahkele toidule kergemaks.  

 

Koostis: linnulihajahu; riis; täisteramais; linnurasv; kuivatatud lõhe 6.0 %; suhkrupeedikiud; hüdrolüüsitud linnuvalk; taimnekiud; mineraalid; sigurijahu (naturaalne inuliiniallikas).€Æ 

** Imetav koer: Vajaduse korral võib teha  toit koerale kättesaadavaks piiramatuses koguses. Emase koera vajadused sõltuvad kutsikate arvust ja eritatava piima kogusest.
Tiine koer: Koera söötmisnõuded tiinuse viimasel kolmandikul sõltuvad tõu suurusest ja kutsikate arvust. Et vältida võimalikke raskusi poegimisel ja imetamisel tuleb iga hinna eest vältida koera ülesöötmist. 

 

Analüütilised koostisosad: valgud: 30.0%, rasvasisaldus: 22.0%, toortuhk: 6.2%, toorkiudained: 2.5%, kaltsium 1.35%, fosfor 0.95% 

Metaboliseeruv energia: 17.4 MJ/kg. 4159 kcal/kg 

 

Lisainfo

Kaal 15 kg
Mõõtmed 600 × 330 × 230 mm
Brand

Josera

Title

Go to Top