FarmMin lammastele 20kg

30.81

FarmMin lammastele on ideaalne mineraalne täiendsööt, mis on rikastatud oluliste makro- ja mikroelementidega ning vitamiinidega, et toetada teie lammaste optimaalset tervist ja kasvu. See täiendsööt sisaldab orgaanilist ja anorgaanilist seleeni, mis tagab parema imendumise ja tõhusama toime.

  • Makro- ja mikroelementide rikkus: Sisaldab olulisi mineraale nagu kaltsium, magneesium, tsink ja vask, et toetada lammaste luude, karvkatte ja üldise tervise arengut.
  • Vitamiinide rohkus: Rikastatud vitamiinidega, sealhulgas A-, D- ja E-vitamiin, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele ja tervislikule kasvule.
  • Efektiivne seleen: Orgaanilise ja anorgaanilise seleeni kombinatsioon tagab parema imendumise seedetraktis, muutes toote eriti tõhusaks.
  • Terviklik toitumine: Tagab teie lammastele kõik vajalikud toitained, et toetada nende optimaalset tervist ja produktiivsust.
  • Kerge kasutada: 20 kg kott on mugav ja lihtne käsitleda, sobides igapäevaseks kasutamiseks igas suuruses lambafarmides.

FarmMin lammastele 20kg on usaldusväärne valik, et tagada teie lammaste parim toitumine ja tervis. Investige oma karja heaolusse meie kõrgekvaliteedilise täiendsöödaga.

Tootekood: P-FMLS-JX20 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

lammasuus

Lisainfo

Kaal 20 kg
Mõõtmed 600 × 400 × 140 mm

Title

Go to Top