Lakukivi Lammastele SOLSEL Universal 10kg

6.00

SOLSEL Universal 10kg on lakukivi lammastele, mis on mõeldud mineraalide ja soolade vajaduste rahuldamiseks. See kvaliteetne, universaalne lakukivi lammastele pakub täiuslikku tasakaalu olulistest toitainetest, aidates tagada lammaste tervisliku kasvu, arengu ja üldise heaolu.

Peamised eelised ja omadused:

  • Täielik Mineraalide sisaldus: Rikastatud oluliste mineraalidega nagu seleen, tsink, jood ja kobalt, mis on elulise tähtsusega lammaste immuunsussüsteemi tugevdamiseks, viljakuse parandamiseks ning villa kvaliteedi tõstmiseks.
  • Toetab Seedimist: SOLSEL Universal lakukivi aitab optimeerida seedetrakti tervist, soodustades paremat toitainete omastamist ja tõhusamat seedimist.
  • Kaitse Ilmastikumõjude eest: Disainitud vastu pidama nii päikesele kui vihmale, säilitades oma kuju ja toitainete sisalduse erinevates ilmastikutingimustes.
  • Lihtne ja Efektiivne Kasutamine: Ideaalne lahendus lammaste vaba juurdepääsuga mineraalide ja soolade allikaks. Lakukivi on lihtsasti paigaldatav nii siseruumidesse kui ka välitingimustesse.
  • Loodussõbralik Valik: Valmistatud jätkusuutlikult, ilma kunstlike lisandite ja säilitusaineteta, tagades, et teie lambad saavad puhta ja loodusliku toitumise.

Pakiautomaati tellides on maksimaalne tellimuse piirang 2tk. Suurema koguse tellimiseks vali transpordiviisiks kuller või kirjuta [email protected]

Tervel alusel 96tk.

Tootekood: 8711968432090 Kategooria:

Kirjeldus

Kasutusalad:

SOLSEL Universal lakukivi lammastele on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks, pakkudes neile vajalikke mineraale ja soolasid, mis on olulised nende tervise, arengu ja tootlikkuse jaoks. See on suurepärane toode igas suuruses lambakasvatuses, aidates ennetada mineraalipuudust ja toetada üldist heaolu.

Paigaldus ja Hooldus:

Asetage lakukivi alale, kus lammastel on sellele hõlbus juurdepääs. Veenduge, et see oleks kaitstud äärmuslike ilmastikuolude eest, et maksimeerida toote eluiga. Lakukivi asukohta tuleks aeg-ajalt muuta, et vältida pinnase kahjustumist ja tagada ühtlane tarbimine.

Koostis:
98% naatriumkloriidi, 0,6% kaltsiumkarbonaati

Koostisained:
Naatrium 38%, kaltsium 0,5%, magneesium 0,1%,
Fosfor 0,0%.

Lisandid/Mikroelemendid:
Tsink, tsinkoksiidist (3b603) 1000 mg / kg; Mangaan,
mangaan (II) oksiidist (3b502) 1000 mg / kg; Raud,
raud- (II) -karbonaadist (3b101) 200 mg / kg; Jood,
kaltsiumjodaadist anh. (3b202) 100 mg / kg; Seleen,
naatriumseleniidist (3b801) 20 mg / kg.

SOLSEL Universal 10kg lakukivi lammastele on ideaalne valik farmidele, kes soovivad tagada oma karjale parima võimaliku mineraalide ja soolade allika. See mitmekülgne toode toetab lammaste tervist ja produktiivsust, pakkudes neile vajalikke toitaineid looduslikul ja jätkusuutlikul viisil. Valige SOLSEL Universal, et edendada oma lammaste heaolu ja tervist.

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 190 × 190 × 160 mm
Brand

Solsel

Country

Saksamaa

Title

Go to Top