Mullad 1

Alve OÜ alustas Matogard muldade müügiga. Agaramad aiapidajad leiavad hea valiku meie poest, Suur-Jõe 67, Pärnu, juba täna. Mitmekesine tootevalik on välja töötatud koostöös praktikute ning haridus- ja teadusasutustega taimede soove arvestades. Matogardi poolt toodetud mullasegudes kasvavad viljakad, kõrge stressitaluvusega ja elujõulised taimed. Kõikides mullasegudes kasutame hobusesõnnikust valmistatud BIO-Komposti.

Kui soovid parandada enda mulla viljakust, omadusi ja elujõulisust, siis vajad: BIO-KOMPOST hobusesõnnikut, mis on orgaaniline väetis. See suurendab mullaviljakust, parandab mullaomadusi, suurendab taimede haiguskindlust ja stressitaluvust. LUBATUD KASUTADA MAHETOOTMISES.
Sobib igale poole, kus soovite parandada mulla viljakust, omadusi ja elujõulisust.

Kui vajad väärt mullasegu kinnistesse anumatesse ja kasvuhoonesse, siis vajad Bio-Köögivilja- või Suvelillede mulda. SUVELILLEDE MULD
on spetsiaalne muld, mis on loodud lillede ja ürditaimede kasvatamiseks pottides, kastides, amplites ja näiteks rippanumates
KASUTUS: kinnistes anumates ja kasvuhoonetes.

BIO-KÖÖGIVILJAMULD  on mõeldud köögiviljataimede ettekasvatamiseks, maitsetaimede ja köögiviljade kasvatamiseks rõdukastides, amplites, õuevaasides ning terrasspeenardele. BIOMULLA TOOTMISEL EI OLE KASUTATUD MINERAALVÄETISEID. LUBATUD KASUTADA MAHETOOTMISES.

Kui vajad väärt mullasegu avamaale: BIO-AIAMULD KOMPOSTIGA
Kaks-ühes-toode: kasvumuld ja mullaparandusmuld! Matogardi mahedas aiamullas on ühendatud mitme komposti ja mikrobioloogiliste preparaatide head omadused. Aiamuld kiirendab teie taimede kasvu, tugevdab juurestikku ja soodustab õitsemist. BIOMULLA TOOTMISEL EI OLE KASUTATUD MINERAALVÄETISEID. LUBATUD KASUTADA MAHETOOTMISES. Mõningaid kasutusvõimalusi: lillede kasvatamine, köögiviljade kasvatamine, ilupuude– ja põõsaste istutamine, viljapuude – ja põõsaste istutamine, maasikate kasvatamine, muru rajamine ja parandamine ning kasvumuldade parandamine.

ROOSIMULD KOMPOSTIGA
Matogardi kompostiga Roosimullas kasvavad hästi roosid ja püsikud. Lisaks parandab Roosimuld kasvupinnase struktuuri ja bioloogilisi omadusi paremaks. Sobib hästi ka istutusalade rajamiseks. pikatoimelised väetised kindlustavad toitainete vajaduse istutusjärgsel hooajal. Sisaldab muu hulgas hobusesõnnikust valmistatud komposti ja vermikomposti.

RODODENDRONITE- JA OKASPUUDE MULD
Kasvumuld happelist mulda vajavatele õuetaimedele (pH 4,3 – 5,2). Selles mullas tunnevad end hästi rododendronid, hapulembesed okaspuud ja põõsad, mustikad, jõhvikad, pohlad, kanarbikud, eerikad ning asalead ja hortensiad.

Toodetega saad tutvuda meie e-poes: Mullad ja kompostid

Artikli autor: Matogard OÜ