Vegan 2

Sellel hooajal alustas OÜ Alve uudistoote turustamisega – Ecofertis Looduslikud väetised Veganitele.

Väetised on vabad nii keemiast kui ka loomsetest ainetest! On toodetud vaid taimse päritoluga looduslikest ainetest. Antud väetiseid on parim valik juhul, kui olete vegan, vegetaarlane või taimetoiduline! See ei tähenda seda, et neid ei võiks kasutada tava aiapidajad. Looduslikud Vegan väetised on sobilikud kõigile, kes hindavad puhast, looduslikku ja elutervet taimekasvatust. Nii samuti on Ecofertis looduslikud Vegan väetised parim valik ka mahepõllunduses!

Meie tootevalikusse kuuluvad: looduslik aia kevadväetis, looduslik aia täisväetis ja looduslik muruväetis. Väetised on väga pika toimeajaga, lastes taimedel ammutada vajalikke toitaineid stabiilselt ning pikema aja jooksul. Aktiivseks toimeaja pikkuseks on lausa kuni 4 kuud! Kõik looduslikud Vegan väetised võimaldavad taimedel saada erinevaid toitained ning elavdab mullaelustikku ja parandavad mullastruktuuri. Peale saagikoristust aitavad viljadel kauem säilida värsketena. Antud looduslikud väetised ei leostu põhjavette, ei põleta taimi ja ohutu nii taimedele, inimestele ja
loomadele.

Kõiki neid tooteid saab alates aprill 2019 osta kõikidest Hansaplant (www.hansaplant.ee) ja Decora (www.decora.ee) kauplustest. Samuti on kõik tooted saadaval ka Alve kaupluses (www.alve.ee) ning kohapeal Suur-jõe 67, Pärnu.