Põllumajandus- ja aiandustoodete kõrval on Alve OÜ juba mitmendat aastat ka Josera kassi- ja koeratoitude esindaja Pärnus. Oleme väga tänulikud oma klientidele, kes on vaevaks võtnud anda tagasisidet Josera toidule üle minnes. Väga paljud kliendid kinnitavad, et nende pirtsakad ja liialt toitu valivad lemmikud, nii kassid kui koerad on leidnud omale igapäevase lemmiktoidu just meie poolt pakutava Josera seast. Siin polegi midagi imekspandavat – Josera koera- ja kassitoitude tootmiseks kasutatakse ainult eelnevalt laboris analüüsitud kõrgekvaliteedilsi looduslikke koostisosi. Josera ei kasuta kunagi geneetiliselt muundatud toorainet, kunstlikke värvi-, lõhna- ja säilitusaineid ning ei lisa toidumaterjali koguse suurendamiseks nisu ja sojat. Muideks, kasutatavad liha ja liha subproduktid on oma olemuselt sobilikud ka inimtoiduks.

Josera on Saksamaal Oldenwaldis asuv perefirma, mis omab üle 75 aastast loomasöötade arendamise ja tootmise kogemust. Josera ülim eesmärk on loomade parem tervis.

Tootevalik pakub laia sortimenti erinevate maitsete osas, et pakkuda oma lemmikule vaheldust. Samuti katab Josera tootevalik kõik erinevad vajadused, ennetamaks erinevaid tervise probleeme.

Õige toitmine

Kuivtoit on kauakestev, praktiline ja seda on hea hoiustada spetsiaalses taassuletavas anumas. Anna oma lemmikule uue toiduga harjumiseks aega. Josera spetsialistid soovitavad uuele toidule üle minnes seda eelneva toiduga segada, mis võiks kesta 3-4 päeva. Loomupoolest võivad koerad ära süüa väga suure portsjoni. Sellest hoolimata on koera jaoks tervislikum ja ka meeldivam, kui jagad päevase normi kaheks. Jagades päevase toidu normi mitmeks osaks, hoiad ära väga levinud riski maokeeru tekkeks. Et koera magu oleks valmis järgnevaks söögikorraks, on soovitatav harjutada oma koera täpsete söögiaegadega ja rituaalidega. Söögikord olgu stressivaba. Vahetult peale söötmist ära sunni koera tegema füüsilisi pingutusi. Koeral peab alati olema ligipääs puhtale joogiveele, kuid ära lase vahetult peale sööki koeral liialt palju juua. Kõik see hoiab ära seedimisprobleemid.

Ettevaatust, rasvumine!

Paljud koerad on ülekaalulised, mis tõttu on neil suurenenud risk haigestuda südame veresoonkonna ja liigese haigustesse. Rasvumise põhjus on reeglina selge – ebaproportsionaalsus, sööb rohkem, kui kulutab. Josera on koostanud oma toodete põhjal söötmistabelid, mis aitavad leida õiged toidukogused. Vahel võib tunduda, et koerale sellest ei piisa, kuid Josera poolt koostatud tabelid toetuvad pikaajalisele kogemusele, mida võite usaldada. Toidukoguseid järgides annate suure panuse oma lemmiku heale tervisele.

Ohutu „snäkk“

Iga kord, kui koer sind oma suurte, paluvate silmadega vaatab, ei küsi ta süüa. Kui soovid oma lemmikule aeg-ajalt maiust anda, tuleks selle kogus arvestada koera päevase toiduportsjoni sisse. Sageli võtavad koerad juurde mitte toiduportsjoni liigsuure koguse tõttu, vaid just näksimiseks antava snäki tõttu. Täpselt, nagu meiegi – inimesed.

Proovi järele

Kui sa oled veendunud, et sinu lemmik on liialt valiv ja pirtsakas uue toidu osas, tule ja külasta Alve kauplust ning küsi proovipakki. Josera kvaliteetsed toidud koertele ja kassidele on müügil Alve kaupluses, Suur-Jõe 67, Pärnu ning meie e-poes www.alve.ee.