Kirjeldus

XADO Atomic Oil 5W-30 SM/CF on atomaarset revitalisanti sisaldav kergvoolav universaalne sünteetiline API SM grupi mootoriõli. Sobib aastaringseks kasutamiseks. Valmistatud “mid SAPS” (mid level Sulphated Ash, Phosphorus, Sulphur) tehnoloogia abil sünteetilistest baasõlidest ning maailma juhtivate õlitootjate pöölt valmistatavate uusimate õli lisandite baasil.Õli omadused ületavad rangeimate Ameerika(API SM/CF), Euroopa (ACEA A3/B3/B4/C3) klassifikatsioonide ning juhtivate autotootjate(BMW, MB,VW,Audi) poolt esitatavaid nõudeid.

Tänu patenteeritud atomaarse revitalisandi kasutamisele õli koostises on tagatud voolavus, ökonoomsus ja töökindlus. Atomaarse revitalisandi kasutuselevõtt on tunnistatud perspektiivikaks suunaks energia- ning ressursisäästliku tehnoloogia evitamisel ja seda kinnitavad arvukad sertifitseeritud katsetulemused.

Eelised:

  • Omab kõrgeimat API (American Petroleum Institute) spetsifikatsiooni API SM sõiduautode bensiinimootoritele Valmistatud mid SAPS tehnoloogiat kasutades, mis kindlustab katalüsaatorite ja tahmafiltrite(DPF) pikenenud kasutusaja
  • Vastab uue Euroliidu normatiiviga ACEA C3 kehtestatud normidele väävli, sulfaatide ja fosfori sisalduse kohta
  • Soovitatav õli kasutamiseks Euro-4 mootorites (luba MB 229.31)
  • Kindlustab mootorile parima kaitse ja ekspluatatsiooniomadused ning pikaealisuse kasutamisel
  • Pika kasutusajaga õli, mis tagab suurendatud hooldusvälbad

XADO Atomic Oil 5W-30 SM/CF vastab alljärgnevatele nõudmistele:

SAE 5W-30

API SM/CF

ACEA C3-A3/B4

BMW Longlife-04

MB 229.31

Renault RN 0700

VW 502 00/505 00