Vihmuti XTline 3-JET METAL, ratastel

16.27

Laost otsas

3-osaline pöörlevate jugadega metallist vihmuti. Ratastel.
Veejugade tugevus on reguleeritav.

Laost otsas

Tootekood: prv_SB4003B Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Vihmuti XTline 3-JET METAL

3-osaline pöörlevate jugadega metallist vihmuti ratastel

Vihmuti XTline 3-JET METAL on kvaliteetne ja vastupidav vihmuti, mis on varustatud kolme pöörleva juga ja ratastega. See on ideaalne valik aeda või muruplatsile, et tagada ühtlane ja tõhus kastmine.

Reguleeritavad veejugad

Vihmuti on varustatud reguleeritavate veejugadega, mis võimaldavad teil kohandada vee tugevust vastavalt vajadusele. See võimaldab teil kasta erineva suurusega alasid ja taimi ning tagada optimaalne niisutus.

Vastupidav metallkonstruktsioon

Vihmuti XTline 3-JET METAL on valmistatud vastupidavast metallist, mis tagab selle pikaajalise kasutamise. Metallkonstruktsioon on vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele ja tagab vihmuti stabiilsuse ka tuulistes tingimustes.

Mugav liikuvus

Vihmuti on varustatud ratastega, mis võimaldavad teil seda hõlpsasti liigutada ühest kohast teise. See muudab vihmuti paigutamise ja kasutamise mugavaks ning võimaldab teil kasta erinevaid alasid vastavalt vajadusele.

Kokkuvõttes on vihmuti XTline 3-JET METAL suurepärane valik, kui otsite tõhusat ja vastupidavat vihmutit, mis tagab ühtlase ja reguleeritava kastmise. Selle metallkonstruktsioon ja

Title

Go to Top