Vesilood PRO 2000mm

28.79

Tugev ja kerge alumiiniumkere, seina paksus tervelt 1,2mm. Pinna profiil on anodeeritud. Täpsus 0.5 mm/m = 0.029°. ERS+ ehk easy reading system+, ümara ehitusega libelli on võimalik täpselt lugeda igast asendist. Lööki kompenseerivad otsad kaitsevad loodi kukkumisel.

Tootekood: prv_30101A4200 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Vesilood PRO 2000mm

Tugev ja kerge alumiiniumkere

Vesilood PRO 2000mm on valmistatud tugevast ja kergest alumiiniumkerega, mis tagab toote vastupidavuse ja lihtsa kasutamise. Alumiiniumkere seina paksus on tervelt 1,2mm, mis tagab toote stabiilsuse ja vastupidavuse.

Anodeeritud pinna profiil

Toote pinna profiil on anodeeritud, mis annab sellele kvaliteetse ja vastupidava viimistluse. Anodeerimine tagab ka toote pikaajalise kaitse korrosiooni eest.

Täpsus 0.5 mm/m = 0.029°

Vesilood PRO 2000mm on äärmiselt täpne, selle täpsus on 0.5 mm/m ehk 0.029 kraadi. See tagab täpse mõõtmise igas olukorras ja võimaldab saavutada täpsed tulemused.

ERS – easy reading system

Vesilood PRO 2000mm on varustatud ERS-iga ehk easy reading system’iga, mis tähendab, et ümara ehitusega libelli on võimalik täpselt lugeda igast asendist. See muudab mõõtmise lihtsaks ja mugavaks ning tagab täpse tulemuse.

Lööki kompenseerivad otsad

Toote otsad on lööki kompenseerivad, mis tähendab, et need kaitsevad vesiloodi kukkumisel. See tagab toote pikema eluea ja vähendab kahjustuste riski.

Title

Go to Top