Vesilood PRO 170mm 1 magnetiga

16.47

Tugev ja kerge alumiiniumkere, seina paksus tervelt 1,2mm. Pinna profiil on anodeeritud. Täpsus 0.5 mm/m = 0.029°. ERS+ ehk easy reading system+, ümara ehitusega libelli on võimalik täpselt lugeda igast asendist. Lööki kompenseerivad otsad kaitsevad loodi kukkumisel. Lood on varustatud 1 neodüümium-magnetiga, tugevaim saadaolev magnet, magneetiline energia kuni 18x suurem kui “tavalisel” magnetil.

Tootekood: prv_30101A6017 Kategooriad: ,

Kirjeldus

This response was truncated by the cut-off limit (max tokens). Open the sidebar, Increase the parameter in the settings and then regenerate.
————————-

Vesilood PRO 170mm 1 magnetiga

Tugev ja kerge alumiiniumkere

Vesilood PRO 170mm on valmistatud tugevast ja kergest alumiiniumkerega, mis tagab toote vastupidavuse ja lihtsa kasutamise. Alumiiniumkere seinapaksus on tervelt 1,2mm, mis tagab toote stabiilsuse ja vastupidavuse.

Anodeeritud pinna profiil

Toote pinna profiil on anodeeritud, mis annab sellele kvaliteetse ja vastupidava viimistluse. Anodeerimine tagab ka toote kaitse korrosiooni eest, pikendades seeläbi selle eluiga.

Täpsus 0.5 mm/m = 0.029°

Vesilood PRO 170mm täpsus on 0.5 mm/m ehk 0.029 kraadi. See tagab täpse mõõtmise ja aitab saavutada täpsed tulemused igas olukorras.

ERS – easy reading system

Vesilood PRO 170mm on varustatud ERS-iga ehk easy reading system’iga. See tähendab, et ümara ehitusega libelli on võimalik täpselt lugeda igast asendist. See muudab mõõtmise lihtsaks ja mugavaks.

Lööki kompenseerivad otsad

Toote otsad on lööki kompenseerivad, mis kaitsevad vesiloodi kukkumisel. See tagab toote pikema eluea ja vähendab kahjustuste ohtu.

1 neodüümium-magnetiga

Vesilood PRO 170mm on varustatud 1 neodüümium-magnetiga, mis on tugevaim

Title

Go to Top