Vesilood 600 RECA +250 E

48,037.50

Pikkus: 600 mm
Libellid on valgustusega(diood)

Tootekood: prv_120630 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Vesilood 600 RECA +250 E

Toote kirjeldus

Vesilood 600 RECA +250 E on kvaliteetne ja vastupidav mõõteriist, mis on mõeldud kasutamiseks ehitus- ja remonditöödel. Selle pikkus on 600 mm, mis tagab täpsed mõõtmistulemused. Vesiloodil on kaasas ka +250 E lisatarvik, mis võimaldab veelgi täpsemaid mõõtmisi.

Libellid

Vesiloodil on spetsiaalsed libellid, mis on varustatud valgustusega dioodidega. See tagab hea nähtavuse ka vähese valguse korral ning võimaldab mugavalt töötada ka pimedas või halvasti valgustatud kohtades. Libellid on täpsed ja usaldusväärsed, tagades täpse mõõtmistulemuse igal kasutuskorral.

Kasutusmugavus

Vesilood 600 RECA +250 E on väga mugav kasutada tänu oma ergonoomilisele disainile. Sellel on mugav käepide, mis tagab kindla haarde ja lihtsa kasutamise. Vesiloodi saab hõlpsasti paigaldada ja eemaldada ning see sobib suurepäraselt nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele.

Vastupidavus

Vesilood 600 RECA +250 E on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutamise. See on vastupidav löökidele, kriimustustele ja muudele kahjustustele, mis võivad tekkida ehitusplatsil või töö käigus. Vesiloodi saab usaldusvää

Title

Go to Top