Värvirull DRAUMET MULTICOLOR 15x100mm, ava 6mm

0.39

Laost otsas

Karva pikkus 11mm.

Laost otsas

Tootekood: prv_E_6940 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Värvirull DRAUMET MULTICOLOR 15x100mm

Toote kirjeldus

Värvirull DRAUMET MULTICOLOR on kvaliteetne ja vastupidav värvirull, mis on mõeldud kasutamiseks erinevate värvimistööde jaoks. Selle mõõtmed on 15x100mm, mis tagab mugava ja efektiivse värvimise. Värvirulli ava on 6mm, mis võimaldab värvil ühtlaselt jaotuda rulli pinnale.

Omadused

Karva pikkus 11mm

Värvirulli karva pikkus on 11mm, mis tagab suurepärase värvikatte ja ühtlase värvimistulemuse. Pikem karv võimaldab värvi paremini imada ja ühtlaselt jaotada, tagades seeläbi professionaalse värvimistulemuse.

Kasutusjuhend

Enne kasutamist veenduge, et värvirull on puhas ja kuiv. Kandke värvirullile sobiv kogus värvi ja jaotage see ühtlaselt värvirulli pinnale. Alustage värvimistööd, liikudes rulliga ühtlaste ja rahulike liigutustega. Vajadusel kandke värvirullile lisavärvi ja jätkake värvimistööd kuni soovitud tulemuseni.

Värvirull DRAUMET MULTICOLOR on suurepärane valik nii professionaalsetele maalritele kui ka kodukasutajatele, kes soovivad saavutada kvaliteetseid ja ühtlaseid värvimistulemusi. Tänu oma vastupidavusele ja mugavale kasutamisele on see värvir

Title

Go to Top