Ümarpeitlite komplekt 6/13/19/25mm

27.35

Komplektis 10-12-18-25mm ümarpeitlid

Tootekood: prv_TN_1520 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ümarpeitlite komplekt 6/13/19/25mm

Komplektis on neli erineva suurusega ümarpeitlit: 6mm, 13mm, 19mm ja 25mm. See komplekt on ideaalne valik neile, kes vajavad mitmesuguste läbimõõtudega ümarpeitlitega töötamise võimalust.

Kvaliteetsed ümarpeitlid

Kõik komplekti kuuluvad ümarpeitlid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab nende vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Need peitlid on mõeldud kasutamiseks erinevate materjalide, sealhulgas puidu, metalli ja plastiku töötlemisel.

Ergonoomiline disain

Iga ümarpeitli käepide on ergonoomiliselt kujundatud, tagades mugava ja kindla haarde. See võimaldab kasutajal täpselt ja kontrollitult töötada ning vähendab väsimust ja käte pinget pikaajalise kasutamise korral.

Mitmekülgne kasutus

Ümarpeitlite komplekt sobib suurepäraselt erinevateks töödeks, sealhulgas mööbli restaureerimiseks, puidutöödeks, käsitööks ja paljuks muuks. Erinevate suuruste olemasolu võimaldab täpsust ja mitmekülgsust erinevate projektide jaoks.

Kokkuvõttes on ümarpeitlite komplekt 6/13/19/25mm suurepärane valik neile, kes vajavad mitmekülgset ja kvaliteetset tööriista erinevateks töödeks. Ergonoomiline disain ja vastupidavus tagavad mugava ja

Title

Go to Top