Uksekell juhtmevaba/patareita DPM WF538W, 100m

41.89

Juhtmevaba uksekell, vastuvõtja võrgutoitega, kellanupp dünamoga.
Tööraadius 100 meetrit;
25 meloodiat, reguleeritav helitugevus;
sagedus 433,92 MHz.

Komplektis:
Kellanupp (IP44), mis ei vaja töötamiseks vooluallikat. Kellanupu sees on väike dünamo, mis ühe vajutusega tekitab piisavalt energiat, et kutsung uksekellani saata.
Vastuvõtja (IP20, 220V).

Värvus: valge.

Tootekood: prv_WF-538W Kategooriad: ,

Kirjeldus

Uksekell juhtmevaba/patareita DPM WF538W, 100m

Ülevaade

Uksekell juhtmevaba/patareita DPM WF538W on praktiline ja mugav lahendus, mis võimaldab teil kuulda külaliste saabumist ilma juhtmete paigaldamise vaevata. Sellel uksekellal on suur tööraadius, reguleeritav helitugevus ja mitu erinevat meloodiat, mis tagavad teile meeldiva kasutuskogemuse.

Tööraadius

See juhtmevaba uksekell on varustatud võimsa signaaliga, mis võimaldab teil kuulda külaliste saabumist kuni 100 meetri kauguselt. See tähendab, et saate paigaldada vastuvõtja endale sobivasse kohta majas või korteris, ilma et peaksite muretsema signaali nõrgenemise pärast.

Meloodiad ja helitugevus

Uksekellal on 25 erinevat meloodiat, mille hulgast saate valida endale meelepärase. Lisaks on sellel reguleeritav helitugevus, mis võimaldab teil seadistada heli vastavalt oma eelistustele ja vajadustele.

Komplektis

Uksekella komplektis on kellanupp, mis ei vaja töötamiseks vooluallikat. Kellanupu sees on väike dünamo, mis tekitab piisavalt energiat ühe vajutusega, et saata kutsung uksekellani. Samuti kuulub komplekti vastuvõtja, mis töötab võrgutoitega ja tagab usaldusväärse signaali vastuvõtmise.

Värv

Title

Go to Top