Uksekell 1087 WIRELESS

27.45

15 erinevat meloodiat,
tööraadius kuni 50m,
juhtmevaba.
3 funktsiooni – helin, helin+LED-diood, ainult LED-diood,
helisemistugevuse reguleerimine.
Uksekella niiskusklass IP20; kellanupp IP40, patareid CR2032

Tootekood: prv_TN_8089 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Uksekell 1087 WIRELESS

Tootekirjeldus

Uksekell 1087 WIRELESS on juhtmevaba uksekell, mis pakub mitmeid funktsioone ja mugavusi. Sellel on 15 erinevat meloodiat, mis võimaldavad sul valida endale meelepärase helina. Uksekellal on tööraadius kuni 50 meetrit, mis tagab selle, et saad kuulda kellahelinat ka siis, kui oled kaugemal.

Funktsioonid

Uksekell 1087 WIRELESS pakub kolme erinevat funktsiooni, mida saad vastavalt oma vajadustele seadistada. Esimene funktsioon on helin, mis annab märku, kui keegi vajutab uksekella nuppu. Teine funktsioon on helin LED-dioodiga, mis lisab helile visuaalse efekti. Kolmas funktsioon on ainult LED-diood, mis annab märku uksekella vajutusest ainult visuaalselt.

Helisemistugevuse reguleerimine

Uksekell 1087 WIRELESS võimaldab sul reguleerida helisemistugevust vastavalt oma eelistustele. Saad valida endale sobiva helisemistugevuse, et kuulda kellahelinat selgelt ja hästi.

Niiskusklass ja patareid

Uksekella niiskusklass on IP20, mis tähendab, et see on kaitstud tolmu eest, kuid ei ole veekindel. Kellanupp on IP40 niiskusklassiga, mis tähendab, et see on kaitstud tolmu ja veekindel. Uksekella tööks on vaja CR2032 tüüpi patareisid, mis tagavad pikaaj

Title

Go to Top