Turvasaapad S3, talvised

42.00

Laost otsas

Pealdis vetthülgavast loomanahast. Sünteetiline karvane sisevooder. Sisetald anatoomiline, antistaatiline ja äravõetav. Vahetald: torkekindel ehk naelatõke, valmistatud keraamilistest kiududest MAX-FLEX materjalist.
Välistald: Kahekordse tihedusega polüuretaan koos ninaosa täiendava kulumisvastase kaitsega. Antistaatiline-, õlikindel- ja libisemiskindla mustriga. Põrutusi neelav kannaosa. Tööjalatsi esiosas kõrgtehnoloogiline komposiit- materjalist varbakaitse. Peab vastu maksimaalsele löögijõule 200 J ja maksimaalsele survejõule 15 kN.
Suurused: 38-47

Laost otsas

Tootekood: prv_JALATS_C07 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Turvasaapad S3, talvised

Pealdis vetthülgavast loomanahast

Turvasaapad S3 on kvaliteetsed ja vastupidavad talvised saapad, mis on valmistatud vetthülgavast loomanahast. Need saapad sobivad suurepäraselt töökeskkonda, kus on vaja kaitsta jalgu erinevate ohtude eest.

Sünteetiline karvane sisevooder

Saapad on varustatud sünteetilise karvase sisevoodriga, mis tagab jalgadele soojust ja mugavust ka külmematel talvepäevadel. Sisevooder on pehme ja meeldiva tekstuuriga, mis muudab saapad kandmise eriti mugavaks.

Anatoomiline, antistaatiline ja äravõetav sisetald

Saapad on varustatud anatoomilise, antistaatilise ja äravõetava sisetallaga. See tagab jalgadele õige toe ja mugavuse ning võimaldab vajadusel sisetalla vahetada või puhastada.

Torkekindel vahetald

Vahetald on valmistatud keraamilistest kiududest MAX-FLEX materjalist, mis tagab saabastele suurepärase torkekindluse. See tähendab, et saapad kaitsevad jalgu naelte ja teravate esemete eest ning tagavad turvalisuse töökeskkonnas.

Kahekordse tihedusega polüuretaanist välistald

Välistald on valmistatud kahekordse tihedusega polüuretaanist, mis tagab saabastele vastupidavuse ja hea haarduvuse erinevatel p

Title

Go to Top