Tungraua komplekt 5-osaline

100.65

Plastikust kohvris 2t tungraud – kõrgus 140-340 mm, kangi pikkus 420 mm.
2 x 2t autopukki – kõrgus 277-365 mm.
2 tõkiskinga.

Tootekood: prv_72010 Kategooria:

Kirjeldus

Tungraua komplekt 5-osaline

See 5-osaline tungraua komplekt on ideaalne tööriist, mis aitab teil hõlpsasti tõsta ja toetada erinevaid sõidukeid. Komplekt sisaldab plastikust kohvrit, mis tagab mugava ja turvalise hoiustamise.

Tungraud

Tungraud on valmistatud vastupidavast materjalist ja selle kandevõime on 2 tonni. Selle kõrgust saab reguleerida vahemikus 140-340 mm, mis võimaldab teil sõidukit tõsta soovitud kõrgusele. Lisaks on tungraua kangi pikkus 420 mm, mis tagab mugava ja lihtsa kasutamise.

Autopukid

Komplekt sisaldab kahte 2-tonnist autopukki, mis on ideaalsed sõiduki toetamiseks. Autopukkide kõrgust saab reguleerida vahemikus 277-365 mm, mis võimaldab teil sõidukit toetada soovitud kõrgusele. Autopukid on valmistatud vastupidavast materjalist ja tagavad turvalise toetuse sõidukile.

Tõkiskingad

Komplekt sisaldab kahte tõkiskinga, mis on olulised sõiduki turvaliseks toetamiseks. Tõkiskingad tagavad stabiilsuse ja takistavad sõiduki liikumist, tagades seeläbi turvalise töökeskkonna.

Kokkuvõttes on see 5-osaline tungraua komplekt suurepärane valik, kui vajate tööriista sõidukite tõstmiseks ja toetamiseks. Komplekti kuuluvad tungraud

Title

Go to Top