CO2 Tulekustuti 5kg Mobiak

108.99

5kg CO2 tulekustuti on tõhus vahend tulekahjude ohjeldamiseks, eriti elektriseadmete ja vedelike põlengute korral. Selle süsihappegaasil põhinev kustutusmeetod ei jäta jääke, mis teeb selle ideaalseks lahenduseks kontoritele, serveriruumidele ja kohtadele, kus tulekahju järgne puhastamine peaks olema minimaalne.

  • Jääkideta kustutamine: CO2 tulekustuti ei jäta kustutamisel jääke, mis tähendab, et see ei kahjusta elektroonikaseadmeid ega vaja pärast kasutamist koristamist.
  • Efektiivsus: Süsihappegaas (CO2) eemaldab tulekoldest hapniku, põhjustades tule kiire kustumise ilma sekundaarset kahju tekitamata.
  • Mitmekülgsus: Kuigi eriti efektiivne elektripõlengute ja vedelikupõlengute korral, on CO2 tulekustuti kasulik ka teatud tüüpi tahkete ainete põlengute puhul.
  • Kasutusmugavus: 5kg kaal teeb sellest tulekustutist käepärase ja sobiva valiku, võimaldades kiiret reageerimist hädaolukordades.
  • Ohutus: CO2 tulekustuti on ohutu kasutada suletud ruumides, kuid tuleb olla teadlik võimalikust hapnikupuuduse ohust pikaajalisel kasutamisel.

Kasutusalad:

Sobib ideaalselt kasutamiseks büroohoonetes, andmekeskustes, laborites, tööstuslikes tootmisruumides ning kohtades, kus on kõrge väärtusega elektroonilised seadmed või kus tulekahju järgselt on oluline vältida kahjustusi ja mustuse teket.

Tootekood: MBK17-050CA-VR Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tehniline info
Surve tüüp  Salvestatud rõhk
Kustutusaine co2
Mahutavus 5kg
 Töötemperatuur -30 kuni +60 °C
Maksimaalne lubatud rõhk 216 bari
Testi rõhk 315 baari
Seadmete maht 6.67l
Brutokaal 13 kg
Mõõtmed 720×150 mm
Värviviimistlus RAL 3000

Lisainfo

Kaal 15 kg
Mõõtmed 150 × 700 × 150 mm
Tootja

Mobiak

Title

Go to Top