Tõsteiminapp alumiinium

18.30

Iminapp siledate pindadega esemete kandmiseks
Maksimaalne kandevõime on 70 kg

Tootekood: 82494 Kategooria:

Kirjeldus

Tõsteiminapp alumiinium

Tõsteiminapp alumiinium on ideaalne abivahend siledate pindadega esemete kandmiseks. Sellel on maksimaalne kandevõime 70 kg, mis teeb sellest tõhusa ja vastupidava tööriista.

Kerge ja vastupidav

See tõsteiminapp on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mis tagab selle kerge kaalu ja samas vastupidavuse. Saate seda hõlpsasti kasutada erinevate esemete tõstmiseks ilma suurema pingutuseta.

Siledate pindadega esemete jaoks

Tõsteiminapp on spetsiaalselt loodud siledate pindadega esemete kandmiseks. Sellel on tugevad iminapad, mis tagavad kindla haarde ja vähendavad libisemise ohtu. Saate seda kasutada näiteks klaasplaatide, peeglite, mööbli ja muude sarnaste esemete tõstmiseks.

Mugav ja ohutu kasutada

Tõsteiminapil on ergonoomiline käepide, mis tagab mugava haarde ja lihtsa kasutamise. Lisaks on sellel ka turvamehhanism, mis hoiab eseme kindlalt paigal ja vähendab kukkumise ohtu. See tagab teie ohutuse ja aitab vältida võimalikke vigastusi.

Kokkuvõttes on tõsteiminapp alumiinium suurepärane abivahend siledate pindadega esemete kandmiseks. Selle kerge kaal, vastupidavus ja maksimaalne kandevõime muudavad selle hädavajalikuks tööriistaks erinevates olukordades. Kasutage seda mug

Lisainfo

Kaal 0.815 kg
Mõõtmed 345 × 135 × 95 mm

Title

Go to Top