Töövest ripptaskute ja helkuritega, XL

37.21

Laost otsas

4 ripptaskut puusal, 2 rinnataskut, ID-kaarditasku, pliiatsitasku, mobiiltelefonitasku, noatripp, vasara-aasad. Värvus – neoonkollane. Suurused: M, L, XL, XXL.

Laost otsas

Tootekood: prv_KS63YERXL Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töövest ripptaskute ja helkuritega

Toote kirjeldus

Töövest ripptaskute ja helkuritega on praktiline ja funktsionaalne riietusese, mis on mõeldud töökeskkonnas kasutamiseks. Vestil on mitu erinevat taskut, mis võimaldavad hõlpsasti hoida töövahendeid ja isiklikke esemeid käepärast.

Ripptaskud

Vestil on XL4 ripptaskud puusal, mis pakuvad lisaruumi tööriistade ja muude esemete hoidmiseks. Need taskud on tugevad ja vastupidavad ning tagavad, et tööriistad oleksid alati käeulatuses.

Rinnataskud

Vestil on ka kaks rinnataskut, mis on ideaalsed väiksemate esemete, nagu pliiatsid või märkmepaberid, hoidmiseks. Need taskud on kergesti ligipääsetavad ja aitavad hoida töökeskkonna korras ja organiseerituna.

ID-kaarditasku ja pliiatsitasku

Vestil on spetsiaalne tasku ID-kaardi jaoks, mis võimaldab hõlpsasti hoida töötõendit või muid isikut tõendavaid dokumente. Lisaks on vestil ka eraldi pliiatsitasku, mis võimaldab hoida pliiatseid või muid kirjutusvahendeid alati käepärast.

Mobiiltelefonitasku ja noatripp

Vestil on ka spetsiaalne tasku mobiiltelefoni jaoks, mis võimaldab hoida seda turvaliselt ja käepärast. Lisaks on vestil ka noatripp, mis võimaldab hõlpsasti

Title

Go to Top