Töösaapad S3, laia liistuga, tumedad

41.55

Laost otsas

Pealdis vetthülgavast loomanahast. Sisetald: anatoomiline, antistaatiline ja äravõetav. Vahetald: torkekindel ehk naelatõke, valmistatud keraamilistest kiududest MAX-FLEX materjalist.
Välistald: Kahekordse tihedusega polüuretaan koos ninaosa täiendava kulumisvastase kaitsega. Antistaatiline-, õlikindel- ja libisemiskindla mustriga. Põrutusi neelav kannaosa. Tööjalatsi esiosas kõrgtehnoloogiline komposiit- materjalist varbakaitse. Peab vastu maksimaalsele löögijõule 200 J ja maksimaalsele survejõule 15 kN. Laia liistuga.
Suurused: 38-48

Laost otsas

Tootekood: prv_JALATS_C01 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töösaapad S3, laia liistuga, tumedad

Pealdis

Vetthülgavast loomanahast töösaapad S3, mis tagavad kaitse ja mugavuse töökeskkonnas.

Sisetald

Anatoomiline, antistaatiline ja äravõetav sisetald, mis tagab jala mugavuse ja toetuse.

Vahetald

Torkekindel ehk naelatõke, valmistatud keraamilistest kiududest MAX-FLEX materjalist, mis kaitseb jalga teravate esemete eest.

Välistald

Kahekordse tihedusega polüuretaanist välistald, millel on lisaks ninaosa täiendavale kulumisvastasele kaitsele ka antistaatiline-, õlikindel- ja libisemiskindel mustriga pind. Põrutusi neelav kannaosa tagab mugavuse ja kaitse jalgadele.

Varbakaitse

Tööjalatsi esiosas on kõrgtehnoloogiline komposiit-materjalist varbakaitse, mis vastab maksimaalsele löögijõule 200 J ja maksimaalsele survejõule 15 kN. Varbakaitse tagab jalgadele täiendava kaitse.

Suurused

Töösaapaid on saadaval suurustes 38-48, mis tagab sobiva suuruse igale töötajale.

Title

Go to Top