Töölamp 3W COB LED; 250lm; magnet, konks

2.99

Laost otsas

Uue generatsiooni COB LED-valguselement. Suurepärane abimees vähese valgusega kohtades töötamisel, lisavalguse tekitamisel. Töövalgusti jalg varustatud tugeva magnetiga, tagaküljel vööaas ja peal riputuskonks, Pealispind libisemisvastasest SOFT GRIP materjalist.
Patareid 3 x AAA ei kuulu komplekti
Pikkus 120mm

Mis on COB (Chips on Board) LED-element? See on uudne LED-tehnoloogia, kus ühte LED-elementi pakitakse mitu LED-chipi ja neist moodustub üks terviklik LED-paneel.
Kuidas COB LED-element töötab? COB LED-element on multichip paneel, see võib võrreldes traditsioonilise singlechipiga kuni 10x tõsta valgusvoogu. Uusimad COB LED-elemendid suudavad toota 249lm/W @ 20mA juures, samal ajal kui traditsioonilised single LED-elemendid küündivad ainult 161lm/W@350mA juurde. Ehk, et mida suuremaks läheb LED-element seda väiksem on sellest lähtuv valgusvoog! Samal ajal tarbivad COB LED-elemendid ka oluliselt vähem energiat.

Laost otsas

Tootekood: prv_TN_9871 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Töölamp 3W COB LED

Uue generatsiooni COB LED-valguselement

Töölamp 3W COB LED on suurepärane abimees vähese valgusega kohtades töötamisel ja lisavalguse tekitamisel. Sellel töövalgustil on jalg, mis on varustatud tugeva magnetiga, tagaküljel on vööaas ja peal riputuskonks. Pealispind on valmistatud libisemisvastasest SOFT GRIP materjalist, mis tagab kindla haarde.

COB LED-element

Mis on COB (Chips on Board) LED-element? See on uudne LED-tehnoloogia, kus ühte LED-elementi pakitakse mitu LED-chipi ja neist moodustub üks terviklik LED-paneel. COB LED-element võib võrreldes traditsioonilise singlechipiga kuni 10x tõsta valgusvoogu. Uusimad COB LED-elemendid suudavad toota 249lm/W @ 20mA juures, samal ajal kui traditsioonilised single LED-elemendid küündivad ainult 161lm/W@350mA juurde. COB LED-elemendid tarbivad ka oluliselt vähem energiat.

Tehnilised andmed

  • Võimsus: 3W
  • Valgusvoog: 250lm
  • Patareid: 3 x AAA (ei kuulu komplekti)
  • Pikkus: 120mm

Title

Go to Top