Töökingad SP1, laia liistuga, tumedad

35.58

Laost otsas

Tööjalatsil õhuaugud külgedel, kergest komposiitmaterjalist varbakaitse ja keraamilistest kiududest naelatõke ei juhi külma. Tööjalats on kergem võrreldes tööjalatsiga, millel on metallist varvaste kaitse ja naelatõke.
Laiema jalatalla liistuga.
Suurused 38-47.

Laost otsas

Tootekood: prv_JALATS_C19 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töökingad SP1, laia liistuga, tumedad

Tööjalatsil õhuaugud külgedel

Tööjalats SP1 on spetsiaalselt disainitud töökeskkonnas kasutamiseks. Sellel on õhuaugud külgedel, mis tagavad jalale hea ventilatsiooni ja vähendavad higistamist.

Kergest komposiitmaterjalist varbakaitse ja keraamilistest kiududest naelatõke

Tööjalatsil on kergest komposiitmaterjalist valmistatud varbakaitse, mis kaitseb jalga võimalike löökide eest. Samuti on sellel keraamilistest kiududest naelatõke, mis ei juhi külma. See tagab jalale täiendava kaitse ja mugavuse ka külmemates tingimustes töötades.

Laiema jalatalla liistuga

Tööjalats SP1 on disainitud laiema jalatalla liistuga, mis tagab parema sobivuse ja mugavuse erineva suurusega jalgadele. See vähendab jalavalu ja väsimust ning võimaldab pikemat aega mugavalt töötada.

Suurused 38-47

Tööjalats SP1 on saadaval erinevates suurustes, alates 38-st kuni 47-ni. See tagab, et igale töötajale on võimalik leida sobiv suurus ning tagab maksimaalse mugavuse ja kaitse töökeskkonnas.

Title

Go to Top