Töökindad TX460GARDEN nailon, latekskattega, nr 8

3.05

Laost otsas

Elastsed nailonist töökindad. Peopesa ja sõrmeotsad on kaetud musta krobelise lateksiga, mis tagavad hea haarde ja kaitsevad mehhaanilise kulumise eest. Õmblusteta, tagavad hea sõrmeotste tundlikkuse. Katmata käeselg tagab käte hingamise ja mugavuse.
Pakendis 12 paari.

Laost otsas

Tootekood: prv_TX460GARDEN/8 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töökindad TX460GARDEN

Elastsed nailonist töökindad

Töökindad TX460GARDEN on valmistatud elastsest nailonist, mis tagab mugava ja paindliku kandmise. Need kindad on ideaalsed kasutamiseks aias, ehitusel või muudes töötingimustes, kus on vaja kaitsta käsi mehaanilise kulumise eest.

Hea haarde ja kaitse

Kinda peopesa ja sõrmeotsad on kaetud musta krobelise lateksiga, mis tagab hea haarde erinevate pindade ja esemete kinnihoidmisel. Lisaks pakub latekskate kaitset mehaaniliste vigastuste eest, nagu kriimustused ja lõiked.

Õmblusteta disain

TX460GARDEN töökindad on õmblusteta, mis tagab hea sõrmeotste tundlikkuse ja täpsuse. Saate hõlpsasti haarata väikseid esemeid ja teha täpseid liigutusi ilma, et kindad segaksid.

Mugav ja hingav

Kindade katmata käeselg tagab käte hingamise ja mugavuse. Te ei tunne end kindades kinni ja saate töötada pikka aega ilma ebamugavustundeta.

Pakendis 12 paari

Töökindad TX460GARDEN on saadaval pakendis, kus on 12 paari kindaid. See tagab, et teil on alati piisavalt kindaid käepärast, et teha erinevaid töid ilma, et peaksite neid sageli välja vahetama.

Title

Go to Top