Töökindad TX360PRO sünteetiline, mikrotäppidega, nr 11

3.05

Õmblusteta mikrotäppidega nitriilkinnas. Töödeldud vett ja õli tõrjuvana. Tänu mikrotäppidele on väga hea haarduvus ka märjal pinnal. Kulumiskindel, täiuslikult käe kuju järgiv mudel. Väga hea sõrmeotsa tunnetus. Sobib ka täpsust nõudvate ülesannete täitmiseks. Hingav seljaosa ja õmblusteta konstruktsioon parandavad mugavust. Kindat saab vajadusel pesta. Silikoonivaba. EN 388 klassifikatsioon.

Tootekood: prv_TX360/11 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töökindad TX360PRO sünteetiline, mikrotäppidega, nr 11

Ülevaade

Töökindad TX360PRO on õmblusteta mikrotäppidega nitriilkinnas, mis on töödeldud vett ja õli tõrjuvana. Need kindad tagavad suurepärase haarduvuse ka märjal pinnal tänu mikrotäppidele. Lisaks on need kulumiskindlad ja järgivad täiuslikult käe kuju, pakkudes samal ajal väga head sõrmeotsa tunnetust. Need kindad sobivad suurepäraselt ka täpsust nõudvate ülesannete täitmiseks.

Mugavus

Töökindad TX360PRO on varustatud hingava seljaosa ja õmblusteta konstruktsiooniga, mis parandavad oluliselt mugavust. Need kindad on ka pestavad, mis tagab nende pikaajalise kasutamise. Lisaks on need silikoonivabad, mis muudab need sobivaks erinevatele töötingimustele.

Tehnilised andmed

EN 388 klassifikatsioon

Number: 11

Title

Go to Top