Töökindad T109W talvised, kitsenahast, fliisvooder, nr 9

6.00

Töökinnastel kvaliteetsest elastsest kitsenahast peopesa, sõrmeotsad ja pöidlaosa. Töökinnastel puuvillasest soonikriidest käeselg, lahtise randmega. Fliisvooder.

Tootekood: prv_T109W/9 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töökindad T109W talvised, kitsenahast, fliisvooder, nr 9

Kvaliteetne elastne kitsenahk

Töökinnastel on kvaliteetne elastne kitsenahast peopesa, sõrmeotsad ja pöidlaosa. Kitsenahk tagab vastupidavuse ja hea haarduvuse erinevate tööde tegemisel. Elastne materjal tagab kinnaste mugavuse ja sobivuse erinevatele käe suurustele.

Puuvillasest soonikriidest käeselg

Töökinnastel on puuvillasest soonikriidest käeselg, mis tagab hea hingavuse ja mugavuse. Puuvillane materjal on pehme ja nahasõbralik ning ei ärrita nahka ka pikaajalisel kasutamisel. Soonikriie tagab kinnaste elastsuse ja sobivuse erinevatele käe suurustele.

Lahtine randmepiirkond

Töökinnastel on lahtine randmepiirkond, mis tagab lihtsa ja kiire kinnastamise ning eemaldamise. Lahtine randmepiirkond võimaldab ka paremat õhuringlust ja liikumisvabadust käel.

Fliisvooder

Töökinnastel on fliisvooder, mis tagab soojust ja mugavust külmematel töötingimustel. Fliis on pehme ja soe materjal, mis hoiab käed soojas ka madalatel temperatuuridel. Vooder on õhku läbilaskev, mis tagab kätele hea ventilatsiooni ja vähendab higistamist.

Title

Go to Top