Töökindad PROGLO 3040 topeltlateks, nr 10

3.46

Topeltkattega latekskinnas. Väga vastupidav ja ülihea haarduvusega. Topeltkate takistab suurepäraselt vee käeseljalt kindasse tungimist, kuna kate ulatub kuni randmeni. Väga hea universaalne kinnas nii kuivadesse kui ka niisketesse oludesse.

Tänu latekskatte tehnoloogiliselt arenenud mikrotäppidele on ülihea haarduvus nii kuival kui märjal pinnal. Kinda mikrokarestatud latekskate suurendab oluliselt hõõrdetegurit, st parandab haarduvust. See vähendab omakorda käte väsimust, sest töötamisel ei kulutata nii palju energiat, et kinni hoida. Samal ajal paraneb tootlikkus ja mis kõige tähtsam – tööohutus.Kindad sobivad ka täpsust nõudvate ülesannete täitmiseks. Mehaaniline kulumiskindel ja täiuslikult käekujuline mudel vähendab käte väsimust ja on väga mugav kanda. Sujuv ehitus suurendab kasutaja mugavust. Kindat saab vajadusel pesta. EN 388 ja EN 511 klassifikatsioonid.

Tootekood: prv_PROGLO3040/10 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Töökindad PROGLO 3040 topeltlateks, nr 10

Topeltkattega latekskinnas

Väga vastupidav ja ülihea haarduvusega. Topeltkate takistab suurepäraselt vee käeseljalt kindasse tungimist, kuna kate ulatub kuni randmeni. Väga hea universaalne kinnas nii kuivadesse kui ka niisketesse oludesse.

Ülihea haarduvus

Tänu latekskatte tehnoloogiliselt arenenud mikrotäppidele on ülihea haarduvus nii kuival kui märjal pinnal. Kinda mikrokarestatud latekskate suurendab oluliselt hõõrdetegurit, st parandab haarduvust. See vähendab omakorda käte väsimust, sest töötamisel ei kulutata nii palju energiat, et kinni hoida. Samal ajal paraneb tootlikkus ja mis kõige tähtsam – tööohutus.

Täiuslikult käekujuline mudel

Kindad sobivad ka täpsust nõudvate ülesannete täitmiseks. Mehaaniline kulumiskindel ja täiuslikult käekujuline mudel vähendab käte väsimust ja on väga mugav kanda. Sujuv ehitus suurendab kasutaja mugavust. Kindat saab vajadusel pesta. EN 388 ja EN 511 klassifikatsioonid.

Title

Go to Top