Tolmuimeja Aero 21-01 PC

185.00

Push & Clean poolautomaatne filtripuhastussüsteem, mis võtab aega vaid mõned sekundid filtri puhastamiseks, et tagada jätkuv kõrge suutlikus.
Võimsa töövõime ning madala müratasemaga vee- ja tolmuimeja kasutamiseks koduses majapidamises, auto koristamisel ning töökoja koristamisel. 1400 W mootor on võimeline imema ka rasket prahti. Kaks suurt ratast ja kaks pöörlevat ratast kindlustavad stabiilsuse ja mobiilsuse. Fliisist koti süsteem võimaldab imeda niisket prahti. Täpne padrunfilter eemaldab peentolmu, et kaitsta turbiini. Kiirühendussüsteem vooliku otsas tagab tööriistaadapteri ja standardtarvikute kiire vahetamise.

Õhuvool: 3600 l/min
Vaakum: 210 mbar
Võimsus 1250 W
Müratase 67 dB
Konteiner 20 l
Toitepinge 220 v
Kaal 7,5 kg
Kaabel 5 m

Tootekood: prv_P_AERO21-01PC Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tolmuimeja Aero 21-01 PC

Push & Clean poolautomaatne filtripuhastussüsteem

Tolmuimeja Aero 21-01 PC on varustatud poolautomaatse filtripuhastussüsteemiga, mis võimaldab filtri puhastamist vaid mõne sekundiga. See tagab pideva kõrge imemisvõime.

Võimas ja vaikne tolmuimeja

Tegemist on võimsa 1400 W mootoriga tolmuimejaga, mis sobib suurepäraselt koduseks kasutamiseks, auto koristamiseks ja töökoja koristamiseks. Lisaks on selle müratase madal, tagades vaikse töökeskkonna.

Mugav ja stabiilne

Tolmuimejal on kaks suurt ratast ja kaks pöörlevat ratast, mis tagavad stabiilsuse ja suure liikumisvabaduse. See muudab tolmuimeja kasutamise mugavaks ja lihtsaks.

Fliisist koti süsteem ja täpne padrunfilter

Tolmuimeja kasutab fliisist koti süsteemi, mis võimaldab imeda niisket prahti. Lisaks on sellel täpne padrunfilter, mis eemaldab peentolmu ja kaitseb turbiini.

Kiirühendussüsteem

Tolmuimeja vooliku otsas on kiirühendussüsteem, mis võimaldab tööriistaadapteri ja standardtarvikute kiiret vahetamist.

Tehnilised andmed:

  • Õhuvool: 3600 l/min
  • Vaakum: 210 mbar
  • Võimsus: 125

Title

Go to Top