Tolmufilter HEPA XTline

6.91

Sobilik tolmuimejale XTLine XT102819.

Tootekood: prv_XT1028F11 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Tolmufilter HEPA XTline

Toote kirjeldus

Tolmufilter HEPA XTline on spetsiaalselt loodud sobima tolmuimejale XTLine XT102819. See kvaliteetne filter tagab tõhusa tolmu kinnipidamise ja õhu puhastamise, tagades seeläbi puhtama ja tervislikuma elukeskkonna.

HEPA tehnoloogia

See tolmuimeja filter kasutab HEPA (High Efficiency Particulate Air) tehnoloogiat, mis suudab kinni pidada kuni 99,97% õhus leiduvatest osakestest, sealhulgas tolmu, allergeene, õietolmu ja mikroobe. HEPA filtri kasutamine aitab vähendada allergilisi reaktsioone ning parandada õhukvaliteeti.

Kasutusjuhend

Tolmufilter HEPA XTline on lihtne paigaldada ja kasutada. Lihtsalt eemaldage vana filter tolmuimejast ja asetage uus filter selle asemele. Veenduge, et filter oleks korralikult paigaldatud, et tagada optimaalne jõudlus. Soovitame filtri regulaarset puhastamist või vahetamist vastavalt tootja juhistele.

Kvaliteetne ja vastupidav

XTline tolmuimeja filter on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab pikaajalise kasutuse. See on vastupidav tolmu ja mustusele ning säilitab oma tõhususe ka pikaajalise kasutamise korral. Filter on kvaliteetselt valmistatud, et tagada parim jõudlus ja vastupidavus.

Kokkuvõte

Tolmufilter HEPA XTline on

Title

Go to Top