TIG põleti TPRO 9 flex mini 8m, 4 nupuga

285.00

110A DC, 95A AC @ 35%
Tavapärase TIG põleti käepideme pikkus on 170mm, antud põletil eriti käepärane ja mugav 144mm pikkune käepide
Kaabliühendus painduv kuulühendus, randmeosa pehmest nahast ja härti painduv
Painduva kaelaga

Tootekood: prv_HB2407_MINI_8 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

TIG põleti TPRO 9 flex mini 8m, 4 nupuga110A DC, 95A AC @ 35%

Kirjeldus

TIG põleti TPRO 9 flex mini 8m on kvaliteetne ja vastupidav tööriist, mis on mõeldud kasutamiseks TIG keevitamisel. Põleti on varustatud 4 nupuga, mis võimaldavad reguleerida keevitusvoolu vastavalt vajadusele. Põleti sobib kasutamiseks nii alalisvoolu (DC) kui ka vahelduvvoolu (AC) keevitamisel.

Käepide

Tavaliselt on TIG põleti käepide 170mm pikk, kuid antud põletil on eriti käepärane ja mugav 144mm pikkune käepide. See tagab parema haarduvuse ja kontrolli keevitamise ajal, mis omakorda parandab töö tulemust.

Kaabliühendus

Põleti kaabliühendus on varustatud painduva kuulühendusega, mis võimaldab lihtsat ja mugavat liikumist keevitamise ajal. Randmeosa on valmistatud pehmest nahast, mis tagab mugava ja ergonoomilise kasutuskogemuse. Kaabli painduv kael võimaldab lihtsat manööverdamist ja liikumist ka kitsastes tingimustes.

TIG põleti TPRO 9 flex mini 8m on usaldusväärne ja vastupidav tööriist, mis tagab kvaliteetse keevitustulemuse. Selle mitmekülgsed omadused ja mugav disain muudavad selle ideaalseks valikuks professionaalsetele keevitajatele.

Title

Go to Top