TIG põleti TPRO 17 flex mini 4m, 4 nupuga

172.00

140A DC, 125A AC @ 35%
Tavapärase TIG põleti käepideme pikkus on 170mm, antud põletil eriti käepärane ja mugav 144mm pikkune käepide
Kaabliühendus painduv kuulühendus, randmeosa pehmest nahast ja härti painduv
Painduva kaelaga
Käepidemel 4 nuppu

Tootekood: prv_HG7407_MINI_4 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

TIG põleti TPRO 17 flex mini 4m, 4 nupuga140A DC, 125A AC @ 35%

Toote kirjeldus

TIG põleti TPRO 17 flex mini on kvaliteetne ja vastupidav keevituspõleti, mis on mõeldud kasutamiseks TIG keevitustöödel. Põleti on varustatud 4 nupuga, mis võimaldavad mugavalt reguleerida keevitusvoolu ja muid seadeid.

Käepide

TPRO 17 flex mini põletil on eriti käepärane ja mugav 144mm pikkune käepide. Tavapärase TIG põleti käepideme pikkus on 170mm, seega on antud põleti käepide lühem ja kompaktsem, mis muudab selle kasutamise veelgi mugavamaks.

Kaabliühendus

Põleti kaabliühendus on varustatud painduva kuulühendusega, mis võimaldab lihtsat ja mugavat liikumist keevitustööde ajal. Kaabli randmeosa on valmistatud pehmest nahast, mis tagab mugava ja turvalise haarde. Lisaks on kaabel härti painduv, mis võimaldab vältida juhtmete kinni jäämist või takistamist töö käigus.

Painduv kael

TPRO 17 flex mini põletil on painduv kael, mis võimaldab lihtsat ja mugavat juurdepääsu keerulistele keevituskohtadele. Painduv kael võimaldab painutada põletit erinevatesse nurkadesse, mis muudab keevitustööde tegemise lihtsamaks ja efektiivsemaks.

Title

Go to Top