Teemantketas 125×2,2x22mm plastikule ja puidule

10.13

Puidu, laminaadi ja plasti lõikamiseks ning lihvimiseks. Lõikab läbi ka puidus esinevad metallesemed (naelad, kruvid, klambrid)

Tootekood: prv_XT161125 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemantketas 125×2,2x22mm plastikule ja puidule

Toote kirjeldus

See teemantketas on spetsiaalselt loodud puidu, laminaadi ja plastiku lõikamiseks ning lihvimiseks. Ketas on mõõtmetega 125×2,2x22mm, mis tagab selle sobivuse enamikele lõikuritele.

Kasu ja omadused

Teemantketas on äärmiselt vastupidav ja tugev, mis võimaldab sellel lõigata läbi erinevaid materjale ilma probleemideta. Ketas suudab lõigata läbi ka puidus esinevad metallesemed nagu naelad, kruvid ja klambrid, ilma et see kahjustaks ketast või vähendaks selle jõudlust.

Kasutusvaldkonnad

See teemantketas on ideaalne valik erinevateks töödeks, sealhulgas mööbli valmistamiseks, puidutöödeks, laminaadi paigaldamiseks ja plastikust detailide lõikamiseks. Ketas tagab puhta ja täpse lõike ning võimaldab teil saavutada professionaalseid tulemusi.

Kokkuvõte

Teemantketas 125×2,2x22mm on usaldusväärne ja vastupidav tööriist, mis sobib suurepäraselt puidu, laminaadi ja plastiku lõikamiseks ning lihvimiseks. Ketas lõikab läbi ka puidus esinevad metallesemed, tagades puhta ja täpse lõike. Valige see ketas, et saavutada professionaalseid tulemusi erinevates töödeks.

Title

Go to Top