Teemantfrees XTline 83mm/M14

26.40

Teemantfrees on mõeldud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. Ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Kuivfreesimine, ei vaja freesimisel veega jahutamist. Suurte läbimõõtude juures on soovitatav kasutada freesihoidikut. Hea tolmuärastus hoiab ära freesi ummistuse.
Kasutamisel ärge suruge freesile liialt peale. Nurklihvija enda kaal tekitab ise piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja kahte kätt.

Tootekood: prv_XT170083 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemantfrees XTline 83mm/M14

Tootekirjeldus

Teemantfrees on mõeldud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. See on ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Freesimisel ei ole vaja kasutada vett jahutamiseks, kuna see on kuivfreesimiseks mõeldud.

Teemantfreesi kasutamisel suurte läbimõõtude juures soovitatakse kasutada freesihoidikut. Hea tolmuärastus aitab vältida freesi ummistumist.

Kasutusjuhend

Kasutamisel ärge suruge freesile liiga palju peale. Nurklihvija enda kaal tekitab piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja hoidke mõlema käega.

Title

Go to Top