Teemantfrees XTline 73mm/M14

35.89

Teemantfrees on mõeldud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. Ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Kuivfreesimine, ei vaja freesimisel veega jahutamist. Suurte läbimõõtude juures on soovitatav kasutada freesihoidikut. Hea tolmuärastus hoiab ära freesi ummistuse.
Kasutamisel ärge suruge freesile liialt peale. Nurklihvija enda kaal tekitab ise piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja kahte kätt.

Tootekood: prv_XT170073 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemantfrees XTline 73mm/M14

Tootekirjeldus

Teemantfrees XTline on spetsiaalselt loodud kasutamiseks nurklihvijaga. Sellel on M14 kinnitus, mis tagab kindla ja turvalise paigalduse. See on ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse.

Teemantfrees XTline võimaldab kuivfreesimist, mis tähendab, et see ei vaja freesimisel veega jahutamist. See muudab selle kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Suurte läbimõõtude juures on soovitatav kasutada freesihoidikut, et tagada stabiilne ja ohutu töö.

Teemantfrees XTline on varustatud hea tolmuärastusega, mis hoiab ära freesi ummistumise. See tagab sujuva ja tõhusa tööprotsessi. Oluline on mitte suruda freesile liiga palju peale, sest nurklihvija enda kaal tekitab piisava survejõu. Töötamisel tuleb alati kasutada nurklihvija külgkäepidet ja kahte kätt, et tagada ohutus ja stabiilsus.

Title

Go to Top