Teemantfrees XTline 6mm/M14

8.03

Laost otsas

Teemantfrees on mõeldud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. Ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Kuivfreesimine, ei vaja freesimisel veega jahutamist. Suurte läbimõõtude juures on soovitatav kasutada freesihoidikut. Hea tolmuärastus hoiab ära freesi ummistuse.
Kasutamisel ärge suruge freesile liialt peale. Nurklihvija enda kaal tekitab ise piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja kahte kätt.

Laost otsas

Tootekood: prv_XT170006 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemantfrees XTline 6mm/M14

Tootekirjeldus

Teemantfrees XTline on spetsiaalselt loodud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. See on ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Teemantfrees võimaldab kuivfreesimist, mis tähendab, et veega jahutamine ei ole vajalik.

Teemantfreesi kasutamisel suurte läbimõõtude juures soovitame kasutada freesihoidikut. See tagab parema stabiilsuse ja vähendab vibratsiooni. Lisaks on teemantfreesil hea tolmuärastus, mis hoiab ära freesi ummistumise.

Kasutusjuhend

Teemantfreesi kasutamisel ärge suruge freesile liialt peale. Nurklihvija enda kaal tekitab piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja kahte kätt. See tagab parema kontrolli ja ohutuse töö ajal.

Title

Go to Top