Teemantfrees XTline 55mm/M14

27.04

Laost otsas

Teemantfrees on mõeldud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. Ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Kuivfreesimine, ei vaja freesimisel veega jahutamist. Suurte läbimõõtude juures on soovitatav kasutada freesihoidikut. Hea tolmuärastus hoiab ära freesi ummistuse.
Kasutamisel ärge suruge freesile liialt peale. Nurklihvija enda kaal tekitab ise piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja kahte kätt.

Laost otsas

Tootekood: prv_XT170055 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemantfrees XTline 55mm/M14

Tootekirjeldus

Teemantfrees on spetsiaalselt loodud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. See on ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Teemantfrees võimaldab kuivfreesimist, seega ei ole vaja freesimisel veega jahutamist. Suurte läbimõõtude korral soovitame kasutada freesihoidikut, et tagada parem stabiilsus ja täpsus. Lisaks on teemantfreesil hea tolmuärastus, mis aitab vältida freesi ummistumist.

Kasutusjuhend

Teemantfreesi kasutamisel ärge suruge seda liialt peale. Nurklihvija enda kaal tekitab piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja hoidke mõlema käega. See tagab ohutu ja stabiilse tööprotsessi ning vähendab vigastuste ohtu.

Title

Go to Top