Teemantfrees XTline 45mm/M14

22.11

Laost otsas

Teemantfrees on mõeldud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. Ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Kuivfreesimine, ei vaja freesimisel veega jahutamist. Suurte läbimõõtude juures on soovitatav kasutada freesihoidikut. Hea tolmuärastus hoiab ära freesi ummistuse.
Kasutamisel ärge suruge freesile liialt peale. Nurklihvija enda kaal tekitab ise piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja kahte kätt.

Laost otsas

Tootekood: prv_XT170045 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemantfrees XTline 45mm/M14

Tootekirjeldus

Teemantfrees XTline on spetsiaalselt loodud kasutamiseks nurklihvijaga, kinnitus M14. See on ideaalne tarvik avade freesimiseks erinevatesse plaatidesse, betooni ja kivisse. Freesimisel ei ole vaja kasutada vett jahutamiseks, kuna see on kuivfreesimiseks mõeldud.

Teemantfreesi kasutamisel suurte läbimõõtude juures soovitatakse kasutada freesihoidikut. See tagab parema stabiilsuse ja vähendab vibratsiooni. Lisaks on freesil hea tolmuärastus, mis hoiab ära freesi ummistumise.

Kasutusjuhend

Teemantfreesi kasutamisel ärge suruge seda liiga tugevalt. Nurklihvija enda kaal tekitab piisava survejõu. Töötamisel kasutage alati nurklihvija külgkäepidet ja kahte kätt, et tagada ohutus ja parem kontroll freesimise üle.

Title

Go to Top