Teemantaugufreesi kinnitusvars MGT-7, 11mm

20.20

Laost otsas

Teemantfreesidele 32-140mm.

Laost otsas

Tootekood: prv_47407 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemantaugufreesi kinnitusvars MGT-7, 11mm

See teemantaugufreesi kinnitusvars on spetsiaalselt loodud teemantfreesidele, mille läbimõõt jääb vahemikku 32-140mm. Vars on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutuse. Varsi läbimõõt on 11mm, mis tagab kindla ja stabiilse kinnituse freesile.

Teemantaugufreesi kinnitusvarre MGT-7 kasutamine on lihtne ja mugav. Lihtsalt kinnitage see sobiva suurusega teemantfreesile ning seejärel kinnitage frees kinnitusvarre abil tööriista külge. Vars tagab kindla ja stabiilse kinnituse, mis võimaldab teil täpselt ja efektiivselt töötada.

See teemantaugufreesi kinnitusvars on ideaalne valik professionaalsetele ehitajatele, remonditöökodadele ja kodukasutajatele, kes vajavad kvaliteetset ja vastupidavat tööriista. Vars sobib suurepäraselt erinevateks töödeks, sealhulgas betooni, kivi ja muude kõvade materjalide freesimiseks.

Kokkuvõttes on teemantaugufreesi kinnitusvars MGT-7 usaldusväärne ja vastupidav tööriist, mis tagab teemantfreeside kindla ja stabiilse kinnituse ning võimaldab teil teha täpset ja efektiivset tööd erinevate materjalidega.

Title

Go to Top