Teemantaugufrees MAGNUM 70mm

32.10

Laost otsas

Komplektis gaas, ventiil, sidumisnöör ja 30 õhupalli.

Laost otsas

Tootekood: 82936 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemantaugufrees MAGNUM 70mm

Teemantaugufrees MAGNUM 70mm on kvaliteetne ja vastupidav tööriist, mis on mõeldud betooni, kivi ja muude kõvade materjalide freesimiseks. Selle freesiga saate teha täpseid ja puhtaid lõikeid erinevates pindades.

Komplektis kõik vajalik

Teemantaugufreesi MAGNUM 70mm komplektis on kaasas kõik vajalikud tarvikud, et saaksite kohe tööle asuda. Komplekt sisaldab gaasi, ventiili, sidumisnööri ja 30 õhupalli. Nii saate hõlpsasti kinnitada freesi ja alustada freesimistöödega.

Kvaliteetne ja vastupidav

Teemantaugufrees MAGNUM 70mm on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Freesi tera on kaetud teemandiga, mis tagab täpse ja tõhusa lõikamise. Lisaks on freesil ergonoomiline käepide, mis tagab mugava ja kindla haarde.

Kokkuvõttes on teemantaugufrees MAGNUM 70mm suurepärane tööriist, mis aitab teil teha täpseid ja puhtaid lõikeid betoonis, kivis ja muudes kõvades materjalides. Komplektis on kaasas kõik vajalikud tarvikud, et saaksite kohe tööle asuda. Frees on kvaliteetne ja vastupidav, tagades pikaajalise kasutuse. Soetage endale see tööriist ja tehke oma tööd kiiresti ja tõhusalt!

Lisainfo

Mõõtmed 150 × 100 × 40 mm

Title

Go to Top