Teemant augufreeside komplekt TUNGSTEN 5-osa

44.35

Laost otsas

Mõõdud-73,83,93,103,113MM

Laost otsas

Tootekood: prv_TN_1499 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teemant augufreeside komplekt TUNGSTEN 5-osa

See Teemant augufreeside komplekt TUNGSTEN 5-osa on ideaalne tööriist igale professionaalile või DIY entusiastile, kes vajab täpset ja tõhusat aukude puurimist erinevates materjalides.

Tugev ja vastupidav

Komplekt sisaldab viit erineva suurusega augufreesi: 73mm, 83mm, 93mm, 103mm ja 113mm. Iga frees on valmistatud kvaliteetsest teemandist, mis tagab nende tugevuse ja vastupidavuse. Need freesid suudavad puurida läbi mitmesuguseid materjale, sealhulgas betooni, tellist, kivi ja plasti.

Täpne ja kiire

Tänu teemantkattele on need augufreesid äärmiselt teravad ja suudavad puurida kiiresti ja täpselt. Nende teravus tagab puhta ja sileda augu ilma pragudeta või ebatasasusteta. Lisaks on freeside kujundus optimeeritud, et vähendada puurimise ajal tekkivat vibratsiooni, mis tagab veelgi suurema täpsuse.

Mugav kasutada

Komplekti kuulub ka mugav kandekohver, mis hõlbustab freeside transportimist ja hoiustamist. Kandekohver on valmistatud vastupidavast materjalist ja sisaldab eraldi pesasid igale augufreesile, et vältida nende kahjustamist või segamini minemist. Lisaks on kohvris ka mugavad käepidemed ja lukustussüsteem, mis tagavad turvalise ja lihtsa kasutamise.

Kokkuvõttes on Teemant aug

Title

Go to Top