Talvesaapad LAUTARET2 voodriga

55.92

Laost otsas

Pehme karvase voodriga tööjalanõud. Ülemine osa: Teflon®-ga (vett- ja mustust hülgav) töödeldud väga vastupidavast polüamiidist. Veekindel termoplastne nina- ja ülaosa. Soojahoidev mittelibisev tald isepuhastuva mustriga. Nikli- ja roostevabad nööride konksud. 3M Schotchlite® helkurribad. Suurused 38-47.

Laost otsas

Tootekood: prv_LAUTAGR Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Talvesaapad LAUTARET2 voodriga

Pehme karvase voodriga tööjalanõud

Talvesaapad LAUTARET2 voodriga on ideaalsed jalanõud külmemateks ilmadeks. Need saapad on varustatud pehme karvase voodriga, mis tagab jalgadele soojust ja mugavust ka kõige külmematel talvepäevadel.

Vastupidav ja kvaliteetne materjal

Ülemine osa on valmistatud väga vastupidavast polüamiidist, mis on töödeldud Teflon®-ga. See tehnoloogia muudab saapad vett- ja mustust hülgavaks, tagades nende pikaajalise vastupidavuse ka rasketes töötingimustes. Lisaks on saabas varustatud veekindla termoplastse nina- ja ülaosaga, mis kaitseb jalgu niiskuse eest.

Mugav ja turvaline disain

Talvesaabas LAUTARET2 voodriga on varustatud soojahoideva mittelibiseva tallaga, millel on isepuhastuv muster. See tagab kindla ja stabiilse astumise ka libedatel pindadel. Saapal on ka nikli- ja roostevabad nööride konksud, mis tagavad nööride kindla kinnitumise ja vastupidavuse. Lisaks on saapal 3M Schotchlite® helkurribad, mis tagavad nähtavuse ka pimedas või halva nähtavusega tingimustes.

Suurused

Talvesaapad LAUTARET2 voodriga on saadaval suurustes 38-47, tagades sobiva suuruse igale kandjale.

Title

Go to Top