Tabalukk 50mm CHROM

5.50

Laost otsas

Iselukustuv. Komplektis 3 võtit.

Laost otsas

Tootekood: prv_TN_2520 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tabalukk 50mm CHROMIselukustuv

Toote kirjeldus

See tabalukk on valmistatud kvaliteetsest materjalist ja on suurepärane valik turvalisuse tagamiseks. Tabalukk on 50mm suurusega ning sellel on CHROMI-selukustuv mehhanism.

Komplektis 3 võtit

Selle tabaluku komplektis on kaasas 3 võtit, mis tagavad, et teil on alati varuvõti käepärast. Võtmed on valmistatud vastupidavast materjalist ning neil on mugav käepide, mis tagab lihtsa kasutamise.

Turvalisus ja vastupidavus

Tabalukk on varustatud selukustuva mehhanismiga, mis tagab täiendava turvalisuse. See tähendab, et lukk lukustub automaatselt, kui see on suletud. Lisaks on tabalukk valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutamise.

Lihtne paigaldus

Tabalukk on lihtne paigaldada ja sobib erinevatele ustetüüpidele. Sellel on standardne 50mm suurus, mis tagab selle ühilduvuse enamiku uste jaoks. Paigaldamiseks on vaja vaid mõningaid põhilisi tööriistu ja järgida juhiseid.

Kokkuvõte

Tabalukk 50mm CHROMIselukustuv on suurepärane valik, kui otsite turvalist ja vastupidavat lukku. Komplektis olevad 3 võtit tagavad, et teil on alati varuvõti käepärast. Lihtne paigald

Title

Go to Top