Kirjeldus
Süütetabletid Hansa 100tk

Süütetabletid Hansa 100tk

Toote kirjeldus

Süütetabletid Hansa on spetsiaalselt formuleeritud tabletid, mis aitavad vähendada süütamise soovi ja suitsusõltuvust. Need tabletid on mõeldud suitsetajatele, kes soovivad suitsetamisest loobuda, kuid vajavad abi sõltuvusest vabanemisel.

Kasutamine

Tablette tuleb võtta vastavalt juhistele. Tavaliselt soovitatakse võtta üks tablett päevas, eelistatavalt hommikul. Tablett tuleb alla neelata tervelt, koos veega. Soovitatav on järgida tervislikku eluviisi ja vältida suitsetamist, samal ajal kui kasutate Süütetablette Hansa.

Koostis

Tablettide koostises on erinevad looduslikud ühendid ja taimsed ekstraktid, mis aitavad vähendada suitsetamisest tingitud ärevust ja sõltuvust. Koostisained on hoolikalt valitud ja kombineeritud, et tagada maksimaalne efektiivsus ja ohutus.

Hoiatused

Enne Süütetablettide Hansa kasutamist lugege hoolikalt läbi pakendis olev infoleht. Kui teil on mõni terviseprobleem või võtate regulaarselt ravimeid, konsulteerige enne kasutamist arstiga. Ärge ületage soovitatud annust. Hoidke tablette lastele kättesaamatus kohas.