Suruõhu püstoli 500mm toru

40.10

Kinnitub otse suruõhupüstoli külge. Võimaldab paremat juurdepääsu raskesti ligipääsetavatele aladele. Õhukulu: 380 l/min (13 CFM)

Tootekood: 112080220 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Suruõhu püstol 500mm toru

Toote kirjeldus

Suruõhu püstol 500mm toru on spetsiaalselt loodud parema juurdepääsu tagamiseks raskesti ligipääsetavatele aladele. See kinnitub otse suruõhupüstoli külge, võimaldades kasutajal mugavalt ja tõhusalt töötada.

Tehnilised andmed

  • Õhukulu: 380 l/min (13 CFM)

Kasu

Selle toote kasutamine võimaldab teil jõuda kohtadesse, kuhu tavalise suruõhupüstoliga ligi ei pääse. 500mm toru pikkus tagab pikema ulatuse ja võimaldab teil teha täpsemaid töid. See on eriti kasulik autode remondis, ehitustöödel ja muudes valdkondades, kus on vaja täpsust ja tähelepanu detailidele.

Kvaliteetne materjal

Suruõhu püstol 500mm toru on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutuse. See on vastupidav löökidele ja kulumisele ning tagab teile usaldusväärse ja tõhusa tööriista.

Kokkuvõte

Suruõhu püstol 500mm toru on ideaalne tööriist, mis võimaldab teil paremat juurdepääsu raskesti ligipääsetavatele aladele. Selle kasutamine tagab täpsuse ja tähelepanu detailidele ning võimaldab teil teha tööd kiiremini ja tõhusamalt.

Lisainfo

Kaal 0.085 kg
Mõõtmed 500 × 10 × 10 mm

Title

Go to Top