Sünt. nahast töökinnas silikoonmustriga, 9

3.15

Väga head kindad montaažitöödeks. Töökindad on kaetud silikoonmustriga, mis tagab suurepärase haarduvuse ja sõrmeotstetundlikkuse. Töökinnastel sünteetilisest nahast peopesa ning mustust ja vetthülgav nailonriidest käeselg.

Tootekood: prv_304/9 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Sünt. nahast töökinnas silikoonmustriga, 9

Väga head kindad montaažitöödeks

Töökindad on spetsiaalselt loodud montaažitööde jaoks, pakkudes suurepärast kaitset ja mugavust. Need on valmistatud sünteetilisest nahast, mis tagab vastupidavuse ja vastupidavuse.

Kinnaste peopesa on kaetud silikoonmustriga, mis tagab suurepärase haarduvuse ja sõrmeotstetundlikkuse. See võimaldab täpset ja kontrollitud käte liikumist, mis on oluline montaažitööde jaoks.

Kinnaste käeselg on valmistatud mustust ja vetthülgavast nailonriidest, mis kaitseb käsi mustuse ja niiskuse eest. See tagab, et käed jäävad kuivaks ja puhtaks ka rasketes töötingimustes.

Need töökindad on suurepärased valikud montaažitöödeks, kuna need pakuvad kaitset, mugavust ja suurepärast haarduvust. Need on vastupidavad ja vastupidavad ning tagavad, et teie käed jäävad kaitstud ja mugavad kogu tööpäeva vältel.

Title

Go to Top