Sünt.nahast töökinnas silikoonmustriga, 10

3.15

Väga head kindad montaažitöödeks. Töökindad on kaetud silikoonmustriga, mis tagab suurepärase haarduvuse ja sõrmeotstetundlikkuse. Töökinnastel sünteetilisest nahast peopesa ning mustust ja vetthülgav nailonriidest käeselg.

Tootekood: prv_304/10 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Sünt.nahast töökinnas silikoonmustriga, 10

Väga head kindad montaažitöödeks

Töökindad on spetsiaalselt disainitud montaažitööde jaoks, pakkudes suurepärast kaitset ja mugavust. Need on valmistatud sünteetilisest nahast, mis tagab vastupidavuse ja vastupidavuse igapäevasele kulumisele.

Kinnaste peopesa on kaetud silikoonmustriga, mis tagab suurepärase haarduvuse ja sõrmeotstetundlikkuse. See võimaldab täpset ja kontrollitud käte liikumist, mis on oluline montaažitööde puhul.

Töökinnastel on mustust ja vetthülgav nailonriidest käeselg, mis kaitseb käsi mustuse, niiskuse ja muude väliste tegurite eest. See tagab, et käed jäävad kuivaks ja puhtaks ka rasketes töötingimustes.

Need töökindad on suurepärane valik montaažitöödeks, kuna need pakuvad kaitset, mugavust ja vastupidavust. Nende silikoonmustriga kaetud peopesa tagab suurepärase haarduvuse ja sõrmeotstetundlikkuse, mis on oluline täpsete ja kontrollitud käeliigutuste jaoks.

Title

Go to Top