Söögisooda 0,5kg

1.60

Laost otsas

Söögisooda ehk Naatriumvesinikkarbonaat on tuntud kui küpsetistes olev kergitusaine.

Soodal on tegelikult palju kasutusviise lisaks toiduainetööstuses kasutamisele.

Seda saab kasutada loodusliku puhastusvahendina, naha pehmendamiseks, lõhnade eemaldamiseks ja isegi taimede väetamiseks.

 

 

Laost otsas

Tootekood: 8711968432551 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Söögisooda ehk Naatriumbikarbonaat ehk Naatriumvesinikkarbonaat

Eelkõige on sooda tuntud, kui kergitusaine küpsetistes.

Sooda kasutusvaldkondasid on aga väga palju.

Tegime väikse kokkuvõtte sooda kasutusvõimalustest – Üle 50 võimaluse söögisooda kasutamiseks

Söögisooda 0,5kg

Söögisooda ehk Naatriumvesinikkarbonaat on universaalne aine, mida leidub paljudes majapidamistes kogu maailmas. Kuigi see on tuntud peamiselt kui küpsetistes kasutatav kergitusaine, on sellel palju muidki kasutusviise, mis ulatuvad kodupuhastusvahenditest kuni isikliku hügieenini ja aednikutöödeni.

Toote omadused:

Mitmekülgsus: Sooda on tuntud oma mitmekülgsete kasutusvõimaluste poolest. Seda saab kasutada kõiges alates küpsetamisest kuni kodupuhastuseni ja lõhnade eemaldamiseni.

Looduslik puhastusvahend: Sooda on tõhus looduslik puhastusvahend. See eemaldab rasva ja mustuse ning aitab võidelda plekkidega, jättes pinnad säravpuhtaks.

Naha pehmendaja: Sooda toimib suurepärase naha pehmendajana, eemaldades surnud naharakud ja jättes naha pehmeks ja siledaks.

Lõhnade eemaldaja: Sooda neutraliseerib ebameeldivaid lõhnu, pakkudes loomulikku lahendust haisvatele kingadele, prügikastidele ja muudele lõhnaallikatele.

Taimede väetis: Soodat saab kasutada ka taimede väetisena, aidates parandada mulla pH-taset ja edendada taimede kasvu.

Söögisooda on majapidamises hädavajalik toode, millel on lõputult kasutusviise. See 0,5kg pakk tagab, et teil on piisavalt soodat mitmeteks kasutusvõimalusteks kodus või tööl.

Lisainfo

Kaal 0.5 kg
Mõõtmed 80 × 135 × 45 mm

Title

Go to Top