Sisetallad Memory Foam, üks suurus, lõigatav

3.91

Kohanduvad jalaga ning pakuvad jalale mugavat tuge.

Tootekood: prv_FC87WHR Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Sisetallad Memory Foam

Ülevaade

Sisetallad Memory Foam on kvaliteetsed sisetallad, mis on mõeldud jalale mugava toe pakkumiseks. Need on ühes suuruses ja lõigatavad vastavalt vajadusele, et need sobiksid ideaalselt igasuguste jalanõudega.

Kohanduvus

Need sisetallad on loodud kohanduma jalaga, pakkudes seeläbi täiuslikku mugavust. Memory Foam materjal kohaneb jala kuju ja liikumisega, tagades optimaalse toe igas sammus. See aitab vähendada jalgade väsimust ning leevendada survet jalgadele ja põlvedele.

Mugavus

Sisetallad Memory Foam on eriti mugavad tänu oma pehmele ja polsterdatud pinnale. Need pakuvad jalale pehmet tuge ning vähendavad hõõrdumist ja ärritust. Lisaks on need hingavad, mis aitab hoida jalad kuivad ja värsked kogu päeva vältel.

Kasutusmugavus

Sisetallad Memory Foam on lihtsad kasutada. Need on ühes suuruses, kuid neid saab lõigata vastavalt vajadusele, et need sobiksid ideaalselt teie jalanõudega. Lihtsalt lõigake sisetallad sobivasse suurusesse ja asetage need jalanõude sisse. Need püsivad kindlalt paigal ning ei libise ega kortsu kõndimise ajal.

Valige sisetallad Memory Foam ja nautige mugavust ja tuge igas sammus!

Title

Go to Top